Sağlık Bakanı Duyurdu! 10 Bin Memur ve Personel Ataması Yapılacak

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan memur ve personel ataması bekleyenlere müjdeli haberi verdi. Buna göre toplam 10 bin kişilik atama yapılacak.

Sağlık Bakanı Duyurdu! 10 Bin Memur ve Personel Ataması Yapılacak

Sağlık Bakanlığı ülkemizde en çok atama yapan kamu kurumları arasında yer almaktadır. Sağlık Bakanlığının ilanları da Maliye Bakanlığının onayında yapılmakta olup yıl içerisinde çok sayıda alımlar yapılmaktadır. Buna göre Sağlık Bakanlığının memur ve personel alımı yapmasını bekleyenlere önemli bir müjdeli haber verildi.

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan tarafından yapılan açıklama da bakanlığın kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 10 bin kişilik personel ataması yapacakları duyuruldu. Peki Sağlık Bakanlığının 10 bin personel ataması ne zaman yapılacak, hangi kadrolar için yapılacak ve detaylar nedir.

PERSONEL ALIMI MÜJDESİ VERİLDİ!

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan yaptığı açıklamasında ''yarın itibari ile 10 bin personel ataması yapacaklarını söyledi.'' Buna göre bakanın duyurusunda atamaların uzman kişiler ve pratisyenler için yapılacağı öğrenilirken listelerin gönderildiği, güvenlik soruşturmalarının başladığı ve güvenlik soruşturması tamamlanan kişilerin tüm incelemeleri yapıldıktan sonar her hangi bir olumsuz durumları olmadığı sürece atamalarının gerçekleştirildiği öğrenilmiş oldu.

Buna göre Sağlık Bakanığı toplam 10 bin kişilik personel ataması yapacak olup bu atamalar uzman kadrolar ve pratisyen kadrolar için yapılacaktır. Konu hakkında yeni ilanlar ve duyurular yayımlandıkça İşin Olsa ekibi olarak sizlere konu hakkında bilgi vereceğiz.

TÜM KAMU HABERLERİNİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2017, 22:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
hatice
hatice - 5 yıl Önce

Lütfen lise hemşire alımı yapınız

Ayşe
Ayşe - 5 yıl Önce

Lütfen lise mezunu hemşireler çok alınsın.Yuksek puanlarla beklemek hepimizi yıkıyor

diş teknisyeni
diş teknisyeni - 5 yıl Önce

Peki tekniker ve teknisyenler ne olacak kaç aydır bekliyoruz bir alım yapın artık bizleri de görün artık

Ertug
Ertug @diş teknisyeni - 5 yıl Önce

Bunun içinde teknirkerde olur belki

Burcu
Burcu - 5 yıl Önce

30bin personel alimi olacak deniyordu geriso daha sonrami alinacak bir bilginiz var mi?

Hizmetli memur
Hizmetli memur - 5 yıl Önce

Görevde yükselme sınavları açılsın

serap
serap - 5 yıl Önce

Lütfen fizik tekniker alinsin

serap
serap - 5 yıl Önce

Lütfen fizik tekniker alinsin

Makbule
Makbule - 5 yıl Önce

Hasta ve yaşlı bakımı bölümünden niye hiç ses yok yaş 38oldu sonrada yaş sınırı Allah tan korkun ihtiyaç olmasa emek vermezdik emeğimizi yiyorsunuz