PTT Acentesi İçin Büro Memuru Alımı Yapıyor!

Posta ve Telgraf Teşkilatı PTT acentesi için büro personeli alımı yapılıyor. Yoğun rağbetin gösterildiği ilana çok sayıda aday başvuru yapmaya devam ediyor.

PTT Acentesi İçin Büro Memuru Alımı Yapıyor!

Ülkemizin en köklü ve en tercih edilen kurumları arasında yer almakta olan Posta ve Telgraf Teşkilatı PTT bilindiği üzere hizmetlerine bir çok bölgede vermek için özel şahıslara acente bayilikleri de vermektedir. İlgili bayilikler bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımları gerçekleştirmekte olup geçtiğimiz hafta yayımlanan büro memuru alımına çok sayıda aday rağbet gösterdi ve başvurularını gerçekleştirdi. İlana halen çok sayıda başvuru yapılmaktadır. Peki detaylar nedir, hangi bölge için alım yapılıyor?

Büro Personeli Alımı Detayları

PTT acentesi tarafından yayımlanan ilan da "PTT Acentemizde Büro memuru olarak çalışacak personel alınacaktır. Acentemiz 24 saat açıktır. Gece vardiyası vardır. Acentemiz Edirne Gişelerdeki Karayolları Binasındadır. Ulaşım kendi aracınızla olacaktır. Yakıt ücreti verilecektir. Sadece Edirne’de ikamet edenler başvurabilir." detayları kullanılmıştır. Çalışacak olan kişilere AGİ + Yol + Yemek + Prim verilecektir.

PTT acenteleri 7/24 sistemde çalıştığıdndan dolayı başvuru yapacak olan kişilerin özel şahsi araçlarının olması tercih sebebi olarak belirtilmiş olup geliş gidiş yol yakıt masraflarının karşılanacağı da söylendi.

Nasıl Başvuru Yapılır?

PTT acentesinde büro memuru olarak istihdam etmek isteyen kişilerin hemen aşağıda yer almakta olan linki kopyalayarak tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması ve başvurularını tamamlaması gerekmektedir. İş veren ile görüşen adaylar anlaşma sağlaması durumunda acente de büro personeli olarak istihdam edecektir.

https://isinolsun.com/firma-profil/ptt-otoyol-acentesi-c62051

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE