PTT 5 Bin Memur Alımı Yapacak! Alımlar Ne Zaman?

Posta ve Telgraf Teşkilatı PTT kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 5 bin memur alımı yapacak. Peki memur alımları ne zaman yapılacak?

PTT 5 Bin Memur Alımı Yapacak! Alımlar Ne Zaman?

Ulaştırma, Denicilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesinde görevlerini sürdüren Posta ve Telgraf Teşkilatı PTT Türkiye'de marka haline gelmiş ve dünyanın dört bir yanına sevkiyatlarını başlatmış önemli kamu kurumlarından bir tanesi olarak bilinmekte olup geçtiğimiz günlerde Ulaştırma, Denicilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından yapılan açıklama ile PTTnin 5 bin memur alımı yapacağı öğrenildi.

Buna göre PTT kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 5 bin kişilik memur alımı yapacak. İlgilia çıklama geçtiğimiz günlerde PTT araç teslim töreninde konuşma yapan Ulaştırma, Denicilik ve Haberleşme Bakanı Ahmeet Arslan tarafından kamuoyuna duyuruldu Peki alımlar ne zaman yapılacak?

İLAN NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

PTT'nin bu sene içerisinde 5 bin kişilik memur alımı yapılacağı biliniyor. Net olarak tarih belli değil fakat Ulaştırma, Denicilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamasında alımın önümüzdeki ay içerisinde yapılacağını belirtti. Yani alımlar Mayıs ayının sonu gibi ya da Haziran ayında erken seçim öncesi yapılması ön görülmektedir.

Öte yandan alımların tek seferde mi yoksa kademe kademe mi yapılacağına ilişkin bir bilgi yok fakat büyük ihtimal ile alımların yeniden Danıştay ile sorun yaşanabileceğine karşın kademe kademe yapılması beklenmekte olup iki seferde 2 bin 500'er kişilik memur alımı yapılarak toplam 5 bin kişilik sözleşmeli personel ataması tamamlanabilir. İlanlar yayımlandığında bilgi edinmek için lütfen www.isinolsa.com sitemizi takip ediniz.

İLAN YAYIMLANDIĞINDAN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Anlık Bildirim: Mobil Uygulamamızı İndirin

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2018, 21:23

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tevfik
Tevfik - 2 yıl Önce

Aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz bazen

Murat doğan
Murat doğan - 2 yıl Önce

Torpil Varmı....!

KİTTTTT
KİTTTTT - 2 yıl Önce

D.H.M.İ TAŞERONLARINA KADRO KİTLER MAGDUR EDİLMESİN SAYIN BAKANLAR VERİLEN SÖZLER TUTULSUN LÜTFEN

Cumali tosmur
Cumali tosmur - 2 yıl Önce

Başvuru nasıl yapabiliriz