PTT 5 Bin Memur Alımı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi PTT'nin 5 bin memur personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak, sonuçların açıklanma tarihi belli oldu mu?

PTT 5 Bin Memur Alımı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesinde bulunmakta olan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi dünya markası olabilmek için önemli çalışmalar başlattı ve Türkiye'nin her noktasına yeni şube açılışları gerçekleştirmeye başladı. İlgili şubelerde, müdürlüklerde ve lojistik bölümlerinde çalışmak üzere PTT çok sayıda memur alımı yapıyor.

Geçtiğimiz sene ciddi atama gerçekleştirmekte olan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi PTT'nin bu sene ki memur alımı beklenirken yapılan açıklama ile farklı kadrolar için 5 bin memur alınacağı duyurulmuştu. Alım ilanına adaylar çok yoğun rağbet gösterdi ve Türkiye geneli toplam 110 bin kişinin başvuru yaptığı öğrenildi. Ancak başvurusunu yanlış yapan ya da niteliği tutmadığı halde yapan 30 bin kişinin ücretlerinin iade edileceği duyurulmuştu. Peki PTT 5 bin memur alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesinde bulunmakta olan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi PTT'nin 5 bin memur alımı başvuruları geçtiğimiz 3 hafta önce sona erdi ve bu tarihten itibaren adaylar sonuçların açıklanmasını bekledi. Öyle ki niteliği uyumayan, yanlış T.C. kimlik numaraları ile başvuru yapan adaylar 110 bin kişinin arasından ancak ayırt edilebildi ve belirlenen 30 bin kişinin ücretlerinin iade edileceği söylenmişti. PTT nitelikler konusunda titiz bir çalışma yürüttüğünden dolayı haksız başvuruların önüne geçmeye çalışıyor bu sebepten dolayı sonuçların ne zaman açıklanacağı resmi olarak duyurulmadı çünkü çok sayıda adayın başvuru yapamayacağı halde başvuru yaptığı öğrenildi.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE