POMEM'den Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Alımları İle İlgili Açıklama

POMEM Şehit ve Vazife malulü çocukları ve eşleri için dikkat gerektiren açıklamalar yapıldı. Peki POMEM hangi açıklamalara yer verdi? Nelere dikkat edilmesinin gerektiğini söyledi? Haberimizin devamında detayları bulabilirsiniz.

POMEM'den Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Alımları İle İlgili Açıklama

Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) web sitesinden Çarşı ve Mahalle Bekçiliği alımları ile ilgi bir duyuru yayımladı. 7 bin Bekçi alımı olacağını yayımlayan POMEM Şehit veya vazife Malulü olup Bekçi alımı sınavlarına girecek olan kişiler ilgili açıklamalarda bulundu. Peki Şehit veya Vazife malulü olan eşler ve çocuklar ile ilgili hangi açıklamalarda bulunuldu? Nelere dikkat edilmesi gerekiyor?

İŞTE POMEMDEN YAPILAN AÇIKLAMA

Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) resmi internet sitesi üzerinden Çarşı ve Mahalle Bekçiliği sınavına girecek olan adaylar için açıklama yaptı. Çarşı ve Mahalle Bekçiliği için sınava başvuruda bulunup Şehit veya Vazife malulü eş veya çocukları olmadıkları halde sınav başvuru formunda bu seçeneği işaretleyen kişilerin dilekçe gönderip böyle bu durumun olmadığını ifade etmelerine istinaden bu kişilerin isimleri ön kayıt yapıp veri tabanına işlenen bilgilerinin veri tabanından silindiği ifade edildi.

Bu durumda olup dilekçe vererek veritabınından isimlerini isimleri silinen kişileri bir liste halinde resmi internet sitesi üzerinden açıklayan Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ismi açıklanan kişilerin tekrardan sınav girişi ücreti yatırıp ön kayıt formu doldurmaları gerektiğini yayımladı.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 13:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ugur
Ugur - 3 yıl Önce

Polisler 12/12 12/24 çalışıyor dünkü bekçiler 12/36 çalışıyor bu hak mi polislerin çalışma şartları acilen düzelmesi gerek !!

Ümit
Ümit - 3 yıl Önce

Bekcilikte neden ilkokul yok ilk zamanda vardı neden kaldırıldı adamın

Memet
Memet - 3 yıl Önce

Bekçi alımı ilköğretim vede yaş esnetilmeli terör bölgesi için