POMEM ve PÖH Alımı Mecliste Görüşülmüştü Peki Durum Nedir? POMEM ve PÖH Alımı

POMEM ve Polis Özel Harekat alımı Türkiye Büyük Millet Meclisinde görüşülmüştü. Peki son durum nedir? Alımlar hakkında detay var mı?

POMEM ve PÖH Alımı Mecliste Görüşülmüştü Peki Durum Nedir? POMEM ve PÖH Alımı
Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız içerik ile POMEM ve Polis Özel Harekat hakkında Türkiye Büyük Millet Meclisinde görüşme yapıldığını belirtmiştik. Pek çok adayın beklemiş olduğu meclis görüşmesinden her hangi bir detay var mı? İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya mecliste soru önergesinde bulunulmuştu peki neler yaşandı? Neler oldu

MECLİSTE NE SORULMUŞTU

Türkiye Büyük Millet Meclisinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya soru önergesinde bulunulmuştu. Peki ne sorulmuştu. Peki aday alımlar hakkında müjdeli bir haber bekliyor ancak mecliste Süleyman Soylu'ya alımlar hakkında değil yaş hakkında soru önergesinde bulunulmuştu.

İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, Süleyman Soylu'ya bulunduğu soru önergesinde taş ibaresinin 31 Aralık'tan 1 Ocak tarihine çekilip çekilmeyeceğini belirtmişti. Bilindiği gibi yaş ibaresinde 31 Aralık tarihi yazdığı için pek çok aday bir günden dolayı müracaat edememektedir.

EGM'NİN İHTİYACI Var

Yine Türkiye Büyük Millet Meclisinde yaş şartının 31 Aralık'tan 1 Ocak'a alınması istendiği gibi özellikle hain darbe girişimi ile Emniyet Genel Müdürlüğünün de polis alımına ihtiyacı olduğu belirtilerek alımların en kısa sürede yapılması gerektiği belirtilmiş oldu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun konu hakkında açıklama yapması ve yakın zamanda POMEM, PÖH alımlarının yapılması beklenmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
demet akyol
demet akyol - 4 yıl Önce

pöh en az lise mezun alımalrına bayan alımalr da gerçekleşmeli lütfen bayan alımalrı da gerçekleşsin.kendini geliştiren bi çok bayan var.sıra bayan alımalrına da gelsin.gelişi güzel alım olmuyor sonuçta lütfen artık bayan alımlarını bekliyoruz

murat
murat - 4 yıl Önce

inş yaş şartını 34 yaparlar

PÖH JÖH
PÖH JÖH - 4 yıl Önce

olucaz inşşAllah az kaldı

songül
songül - 3 yıl Önce

pomem için ygs puanı gerekli mi

songül
songül - 3 yıl Önce

bayan polis adayı olmak için kilo ve boyumuzun kaç olmalı

çağla
çağla - 3 yıl Önce

mart nisan gibi klavuz yaynlancak dediler. alımların olacağını söylediler. hala ses seda yok. klavuz yayınlandı mı ? bir bilgisi olan var mı ? yanıtlarsa çok sevinirim.

Arzeh
Arzeh - 3 yıl Önce

Lise mezunu bayanların hayyallerini elinden alan sisteme naley olsun ya pmyo kız alımı az pomeme başvuramıyz hayaller haytlar gelecegin neslinden hayır bekleyen yetkililer herşeye engelsiniz pomeme lise mezunuda alınmalıydı hayılısını diyorum artık duyan duysada tınlayan yok boşa yorum yapıyoruz

sezer
sezer - 2 yıl Önce

yaş 1 ocak baz alınsa ne faydası var hala geride kalan insanları düşünen yok veriyorsun sünuyorsun bi öneri akla mantığa sığar şekilde bi değişim yapın surekli kurcalayıp durmayın arkadas standart a bağla bu işi