Polis Özel Harekat Alımı Yapılacak Mı? Ne Zaman Yapılacak

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Özel Harekat alımı yapılacak mı? Adaylar ilan için sabırsızlandı alımlar ne zaman yapılacak.

Polis Özel Harekat Alımı Yapılacak Mı? Ne Zaman Yapılacak

Emniyet Genel Müdürlüğünün açık kadroları için farklı sınıflara polis alımları gerçekleştirilmektedir. Genel olarak alımlar PMYO, POMEM ve PAEM okulları aracılığı ile yapılmaktadır. Adaylar 19. dönem POMEM ilanından beri Polis Özel Harekat PÖH alımı ilanı yayımlanmasını bekliyor.

20. dönem POMEM'e 10 bin kişilik polis alımı için başvurular tamamlandı sonuçlar açıklandı ve adaylar eğitime başladı. 21. dönem POMEM'e 13 bin kişilik polis alımı yapılacağı belirtildi ancak bu alımların normal polis memuru sınıf için yapılması bekleniyor yani Polis Özel Harekat PÖH için halen bir duyuru yapılmadı. Peki PÖH alımları ne zaman yapılacak.

PÖH ALIMI YAPILACAK MI

İşin Olsa ekibimize özellikle sosyal medya aracılığı ile ulaşarak Polis Özel Harekat PÖH alımının olup olmayacağını soran adaylar için bu haber özel içerik olarak üretilmiştir. Peki PÖH alımı yapılacak mı? Buna göre pek çok aday Emniyet Genel Müdürlüğünün Polis Özel Harekat alımı yapmasını bekliyor. Ancak halen Emniyet Genel Müdürlüğümüz ya da İçişleri Bakanlığımızca bir açıklama yapılmadı.

21. dönem POMEM alımları normal polis memurluğu sınıfı için yapılacak ve PÖH alımları 22. dönme POMEM kapsamında yapılırsa alımlar 2018 yılına kalabilir. Ancak İşin Olsa ekibi olarak umut ediyoruz ki en kısa süre içerisinde PÖH ilanı yayımlanır.

TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÖMER
ÖMER - 3 yıl Önce

LİSE MEZUNU PÖH ALIMI OLSUN 1 YILDIR BEKLİYORUZ 2018 KALMADAN PÖH ALIMI İLANIDA VERİLSİN GÜZEL HABERLERİ BEKLİYORUZ

GÜL
GÜL @ÖMER - 3 yıl Önce

KARDEŞİM SELAMUN ALEYKÜM BAKAN YARDIMCINA VE DANIŞMANINI SÜREKLİ ARAYALIM LİSE MEZUUNU OLMASI İÇİN UĞRAŞALIM AZ ZAMAN KALDI EĞER BU MESAJI GÖRÜRSEN YAZ ULAŞAYIM SANA

mustafa
mustafa - 3 yıl Önce

POH ALIMI KASIM ARALIK GİBİ YAPILIR ARKADASLAR GECEN SENE ARALIKTA ALINMISTI LİSE MEZUNU ALIM OLACAK..

Ali ozan
Ali ozan - 3 yıl Önce

Zor

Yusuf can kılıc
Yusuf can kılıc - 3 yıl Önce

Lise mezunu alsınlar yaw

HAKAN
HAKAN - 3 yıl Önce

Alımlar kasım-aralık gibi olur geçen sene öyle olmuştu

Gülsüm
Gülsüm - 3 yıl Önce

Lütfen bayanlarada kontenjan ayrilsin benm en buyuk hayalimdi polis olmak özel harekat icin bayanlarada kontenjan lütfen....

Zeynep
Zeynep - 3 yıl Önce

Önce pomem mi olur pöh mü olur acaba ama önce pomem denildi umarım pomem olur

Mahmuthan
Mahmuthan @Zeynep - 3 yıl Önce

Önce pomem olucak o kesin alım sayısı bile açıklandı. Pöh olucaksa eğer büyük ihtimal kasımda açıklanır

Nesrin
Nesrin - 3 yıl Önce

1 senedir bekliyorum bayan alinacak denildi ama olmafi..bu sefer bari bayan alimida olsun ve lise olsun lutfen..en kısa sürede guzel haberlerinizi bekliyoruz