Polis Akademisi Lisans ve Ön Lisans 23. Dönem POMEM 1.Yedek Yerleştirme Sonuçlarını Açıkladı

Polis Akademisi yeni bir duyuru yaparak 23. dönem POMEM yedek sonuçlarını açıkladı. Sonuçlar Lisans ve Ön Lisans mezunu olanlar için açıklandı ve detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Polis Akademisi Lisans ve Ön Lisans 23. Dönem POMEM 1.Yedek Yerleştirme Sonuçlarını Açıkladı

Polis Akademisi 26 Mart 2019 tarihli yeni bir duyuru yayımladı. Yayımlanmış olan duyuruya göre Lisans ve ön lisans mezunları için 1. yedek Yerleştirme Sonuçları duyuruldu. 23 . Dönem POMEM Kapsamında Polis memuru olarak yerleştirilmek üzere planlanan asıl adaylardan 20 Lisans Mezunu kadın ve 7 ön lisans mezunu kadın aday planlaması yapıldı. Haberimizin devamında Ön Lisans ve Lisans mezunları için 1. Yedek Yerleştirme sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞININ DUYURUSU:

23. Dönem POMEM 1. yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştır. 23. Dönem polis meslek eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine polis memuru olarak yetiştirilmek üzere planlanan asıl adaylardan lisans mezunu 20 kadın, ön lisans mezunu 7 kadın adayın yerine yedek aday planlaması yapılmıştır. 
Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar ile ilgili olarak adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Bundan sonra yapılacak yedek planlamaları için adayların Başkanlığımızın //www.pa.edu.tr internet sitesini takip etmeleri gerekmektedir. 

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

Ön Lisans ve Lisans Mezunu Sonuçları Grüntülemek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE