Polis Akademisi Kıdemli ve Başpolis Memuru Amirlik Eğitimi Sonuçlarını Açıkladı!

Polis Akademisi Başpolis Memuru ve Kıdemli Başpolis Memuru Rütbesindeki Personelden İlk Derece Amirlik Eğitimine Katılacak Adayların Sonuçlarını Açıkladı.

Polis Akademisi Kıdemli ve Başpolis Memuru Amirlik Eğitimi Sonuçlarını Açıkladı!

Polis Akademisi 19 temmuz  2019 tarihi itibari ile yeni bir duyuru yayımladı. Polis Akademisi Başkanlığı yapmış olduğu duyuruda Kıdemli ve Başpolis Memuru personelleriniin İlk Derece mirliik Eğitimine katılacak adayların sınav sonuçlarını açıkladı.

26/10/2018 tarihinde yürürlüğe giren 18/10/2018 tarihli ve 7148 sayılı Karayolları Trafik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun ile Başpolis Memuru ve Kıdemli Başpolis Memuru rütbesindeki personelden İlk Derece Amirlik Eğitimine katılacak adayların işlemlerine ilişkin hususlar belirtilmiştir.

SONUÇLAR AÇIKLANDI!

Polis Akademisi Başkanlığı Anılan sınava ait düzenlenmiş olan uzaktan eğitim programı sonucunda eğitime katılan adayların başarılı/başarısız durumuna ilişkin sonuçları 19 temmuz 2019 ( Bugün ) tarihi itibar ile açıkladı. Sonuçlar e-Devlet kapısı ile öğrenilecektir.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE