PÖH Alımı İçin Akşam 19.00'da Etkinlik Yapılacak, Son Saatler!

​​​​​​​Polis Özel Harekat alımı için bugün akşam saat 19.00'da sosyal medya etkinliği yapılacak.

PÖH Alımı İçin Akşam 19.00'da Etkinlik Yapılacak, Son Saatler!

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğünün yeniden POMEM aracılığı ile Polis Özel Harekat PÖH alımı yapmasına yönelik etkinlik yapılacaktır. Buna göre Twitter üzerinden seslerini duyuracak adayların akşam saat 19.00'da ki etkinliğe katılım sağlaması gerekmektedir. Twitter üzerinden bilindiği üzere öğretmenler, sağlıkçılar, mühendisler, veterinerler, diyetisyenler herkes etkinlik düzenlemektedir.

Etkinlik Detayları

10 Ocak 2021, saat: 19.00 en az lise mezunu PÖH alımı için etkinlik yapılacaktır. Twitter üzerinden #SnSoyluPöhMüjdesi tagı ile adaylar tweet atacaktır.

Bu etkinlik ile adaylar PÖH alımının en az lise mezunu şartı ile yayımlanmasını, yaş şartında esneklik olmasını, KPSS şartının olmaması ya da baraj puanının düşürülmesi, kontenjanlarının artması gibi isteklerini dile getirecektir. Sizlerde tweet atarken isteklerinizi belirtebilir, ilgili tag'ı yapıştırabilir ve o şekilde tweet atabilirsiniz. Ne kadar çok tweet atılırsa gündem de o kadar duracak ve yetkililerin dikkatini çekecektir. Detaylar için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını Buradan

İşin Olsa İOS uygulamasını Buradan

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah
Abdullah - 2 hafta Önce

Yaş 30olsun. Puan 65 olsun

Yılmaz acar
Yılmaz acar - 2 hafta Önce

Yaş 30 olsun baraj 60 puan olsun

Latif AKGÜN
Latif AKGÜN - 2 hafta Önce

KPSS varmıydı pöh alımında

DEVLETİM
DEVLETİM - 1 hafta Önce

(PÖH)Özel harekat birimlerinde istihdam edilmek üzere POMEM’lere başvuru yapacak adaylardan,
a) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
b) En az lise veya dengi okul olmak üzere, ön lisans, lisans veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
c) 18 yaşını tamamladıktan sonra yaptırılan yaş düzeltmelerinde, düzeltmeden önceki yaş dikkate alınmak şartıyla, sınavın yapıldığı yılın 31 Aralık tarihi itibariyle 28 yaşından gün almamış olmak (31 Aralık 1989 ve sonrasında doğanlar),
ç) Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartları Yönetmeliğinde belirtilen şartları taşımak, (söz konusu yönetmeliğin ilgili maddelerinde POMEM’lere alınacak öğrencilerin boy ve kilo şartları aşağıda belirtilmiş, diğer hususlar için Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartları Yönetmeliğini inceleyiniz.)

SAYIN BAKANIM LÜTFEN SESİMİZİ DUYUN BİZE BİR ŞANS DAHA TANIYIN