Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bin 100 Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak

Orman ve Su İşleri Bakanlığı yayımladığı 2017 performans programında bin 100 memur alımı yapılacağı duyuruldu. Peki alımlar ne zaman yapılacak.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bin 100 Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak
Bakanlıklar, kamu kurum ve kuruluşları 2017 yılına girilmesi ile resmi internet sitesi aracılığı performans programı yayımlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Orman ve Su İşleri Bakanlığı resmi internet sitesi aracılığı ile paylaştığı 2017 yılı performans programında kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yıl sonuna kadar toplam bin 100 memur alımı yapılabileceği belirtildi.

Buna göre Orman ve Su İşleri Bakanlığının farklı pozisyon için toplam bin 100 memur alımı yapmayı hedeflediği öğrenildi. Alımların hangi kadrolar için yapılacağı bilinmemekte olup bilgi Orman ve Su İşleri Bakanlığının yayımladığı performans programında öğrenildi. 

Bin 100 Memur Alımı Ne Zaman

Orman ve Su İşleri Bakanlığı performans programında bin 100 memur alımı yapacaklarını duyurdu. Peki alımlar ne zaman gerçekleşecek ve net bir tarih belli mi?

Orman ve Su İşleri Bakanlığının bin 100 memur alımı 2017 yılı performans programı aracılığı ile öğrenildi. Ancak Orman ve Su İşleri Bakanlığı bin 100 memur alımı hakkında atamaların ne zaman yapılacağına dair her hangi bir bilgi verilmedi. Ancak Bakanlığın kesin olarak 2017 yılı içerisinde bin 100 memur alımı yapılacağı düşünülmektedir. Orman ve Su İşleri Bakanlığı memur personel alım ilanı yayımladıkça sizlere bilgi vereceğiz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gomez
Gomez - 3 yıl Önce

ORMAN MÜHENDİSİ 500 KADRO İSTİYOR

kemal
kemal - 3 yıl Önce

lise mezunu da olurmu

atanamayan orman mühendisi
atanamayan orman mühendisi - 3 yıl Önce

Orman ve Su İşleri Bakanlığı niye hala bir açıklama yapmıyor kadrolar ile ilgili istihdam seferberliğine katılmayacak mı yoksa 2017 yılı performans planlamasında 1100 personel alımı planlanmaktadır yazıyordu ne zaman açıklama yapılacak orman mühendisleri olarak artık bir açıklama bekliyoruz müjde bekliyoruz..!!!

atama bekleyen orman mühendisi
atama bekleyen orman mühendisi - 3 yıl Önce

haber yapılalı aylar geçti ne zaman almayı planlıyor acaba bakanlık orman mühendisleri müjde bekliyor hala...