OGM 5 Bin Personel Alımı Sonuçları Açıklanıyor! 2020 Yılı Personel Alınacak Mı?

Tarım Bakanı Pakdemirli az önce yaptığı açıklamalarda OGM Personel alımı sonuçlarına ve 2020 yılı alımlarına değindi. İşte açıklamaları.

OGM 5 Bin Personel Alımı Sonuçları Açıklanıyor! 2020 Yılı Personel Alınacak Mı?

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli bakanlığa personel alımınına dair yeni açıklamlarda bulundu. Anadolu Ajansı Editör masasına konuk olan Bekir Pakdemirli Tarım Bakanlığına personel alımı yapılacak mu şeklinde sorusuna cevap verdi.

Tarım ve Orman bakanı Bekir Pakdemirli personel alımı hakkında soruya cevap verdi ve OGM Personel alımı ve Tarım bakanlığına personel alımı hakkında şu açıklamlarda bulundu.

OGM PERSONEL ALIMI SONUÇLARI AÇIKLAIYOR!

2019 yılında ilana çıkılan ve binlerce adayın beklediği 5 bin personel alımı başvuruları alınmıştı. Henüz sonuçları açıklamayan ilan için bir müjde Tarım Bakanı Bekir Pakdemirliden geldi. AA editör masasıa konul olan Bekir Pakdemirli OGM 5 Bin Personel alımı sonuçlarının yakın zaman da açıklanacağını bildirdi.

2020 YILI PERSONEL ALIMI YAPILACAK MI?

Bekir Pakdemirli yaptığı açıklamlarda Tarım ve Orman Bakanlığına kısa süre içerisinde personel alımı yapacağını belirtti. 2020 Yılı için ilana çıkılır mı henüz bilinmiyor ancak yapılan açıklamalara bakılacak olursan bakanlık ihtiyaç doğrultusunda alım yapacğaını belirtti. Bakan ,ilgili bakanlıklarla görüştüklerini ve personel alımı için müjde olmadığını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2020, 11:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vethek
Vethek - 2 yıl Önce

Mk pakdemirli bey

Serkan kazancı
Serkan kazancı - 2 yıl Önce

Tarih verilmedi mi açıklama icin

Musa
Musa - 2 yıl Önce

Hayırlısıyla Ocak ayı çıkmadan aciklansada bizde işimize gücümüze baksak. Beklemekten yorulduk sayın bakanım