ODTÜ Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli Alımı Listesi Duyuruldu!

ODTÜ tarafından geçtiğimiz günlerde güvenlik görevlisi ve temizlik görevlisi alımı yapılacağı belirtilmiş. Yapılan açıklama ile kazanan adayların listesinin açıklandığı belirtildi.

ODTÜ Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli Alımı Listesi Duyuruldu!

Türkiye'nin tüm illerinde şu an en az bir tane üniversite bulunmakta olan üniversitelerde çok sayıda personel görev yapmakta olup ilgili personel alımları genel olarak üniversiteler ve Türkiye İş Kurumunun ortaklığı aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Geçtiğimiz haftalarda Ortadoğu Teknik Üniversitesi ODTÜ tarafından kamuoyuna ilan yayımlanmış ve ilgili ilanda güvenlik görevlisi ile temizlik personeli laımı yapılacağı belirtilmişti. Buna göre çok sayıda aday İŞKUR'a şahsen ya da internet üzerinden müracaat yaptı ve müracaatları kabul edilen adaylar kuraya dahil oldu. Kura noter huzurunda çekildi ve sonuçlar açıklandı.

KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI

Ortadoğu Teknik Üniversitesi ODTÜ tarafından yayımlanan ilan ile güvenlik görevlisi alımı ve temizlik personeli alımı sonuçlarının açıklandığı belirtildi. Sonuçlarını sorgulamak isteyen adayların //pdb.metu.edu.tr linkini takip etmesi gerekmektedir. İlgili linke girildiğinde temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi alımına ilişkin kuraların açıkladığına dair bilgi bulunmaktadır. Sayfaya girecek olan adayların en aşağı bölüme inerek asil ve yedek listeleri indirmesi kendilerinin adının listede olup olmadığını sorgulaması gerekmektedir. Asil listede kazanan ve güvenlik görevlisi ya da temizlik görevlisi kadrolarına yerleşmek isteyenlerin müracaatlarını ODTÜ'ye yapması gerekmekte olup yedek listede olan adayların ise asil listelerin kayıt süresi içerisinde kayıt yaptırıp yaptırmayacaklarını beklemesi gerekmektedir.

YORUM EKLE