Nüfusu Müdürlükleri Bin 600 Nüfus Memuru Alımı Yapacak! İlan Bekleniyor

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bin 600 nüfus memuru alımı yapacak. İlanın yayımlanması bekleniyor peki alım ne zaman yapılacak?

Nüfusu Müdürlükleri Bin 600 Nüfus Memuru Alımı Yapacak! İlan Bekleniyor

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görevlerine devam etmekte olan ve son birkaç yıldır ciddi alımlar gerçekleştiren Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü için geçtiğimiz aylarda Resmi Gazete aracılığı ile duyuru yapıldı ve ilgili kuruma bin 600 memur alımı izninin verildiği belirtilmişti.

Buna göre yurt geneli çok sayıda kişi Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bin 600 memur alımı ilanının kamuoyuna yayımlanmasını beklemektedir. Peki ilanlar ne zaman yayımlanacak, alımlar hangi pozisyonlar için yapılacak? İşin Olsa ekibi olarak tüm detayları sizlere aktarıyoruz.

HANGİ POZİSYONLARA ALIMLAR YAPILACAK?

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni bin 500 kişi, daire Başkanı iki kişi, şube müdürü 6 kişi, avukat 6 kişi,mühendis 10 kişi, tekniker 6 kişi, teknisyen 70 kişi olmak üzere Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün ilgili kadrolar için toplam bin 600 kişilik nüfus memuru alımı yapması beklenmektedir. Peki alım detayları nedir, ilanlar ne zaman yayımlanacak.

ALIM DETAYLARI NELERDİR?

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü yukarıda verilmiş olan kadrolar için toplam bin 600 memur alımı gerçekleştirecektir. Buna göre alımların ne zaman gerçekleştirileceği henüz bilinmiyor ve 2018 yılı nüfus memuru alımı yapılıp, yapılmayacağı konusunda da bir bilgi yok. Ancak Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne bin 600 kişilik memur alımı için izin verildiği ve alımlarında en yakın tarih de yapılacağı tahmin edilmektedir.

Memur İlanı Yayımlandığında Haberdar Olmak İster Misiniz?
Anlık Bildirim: Mobil Uygulamamızı Buradan İndirebilirsiniz

İŞİN OLSA - ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2018, 16:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
İşsiz
İşsiz - 5 yıl Önce

Ne zaman olacak bu alımlar?????????