Nüfus Müdürlükleri Bin 600 (1600) Nüfus Memuru Alımı Yapacak!

İçişleri Bakanlığı bünyesinde bulunan Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bu sene kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlar için bin 600 (1.600) nüfus memuru alacak.

Nüfus Müdürlükleri Bin 600 (1600) Nüfus Memuru Alımı Yapacak!

Ülkemizde faaliyetlerine İçişleri Bakanlığı bünyesinde devam etmekte olan Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü açık pozisyonları için memur ve personel alımları gerçekleştirmekte olup geçtiğimiz sene de Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü için personel alımı için izin verilmişti. Buna göre bu sene de Resmi Gazete'de yayımlanan duyuru ile Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne toplam bin 600 memur alımı izni verildi.

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görevlerine devam etmekte olan Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü farklı pozisyonlar için bin 600 memur alımı yapacak. Peki Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bin 600 (1.600) memur alımı ne zaman yapılacak, hangi pozisyonlar için yapılacak? İşin Olsa ekibi olarak Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün memur alımı hakkında yayımlanan duyuruların tamamını sizlere paylaşıyoruz.

HANGİ POZİSYONLARA ALIMLAR YAPILACAK?

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni bin 500 kişi, daire Başkanı iki kişi, şube müdürü 6 kişi, avukat 6 kişi,mühendis 10 kişi, tekniker 6 kişi, teknisyen 70 kişi olmak üzere Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün ilgili kadrolar için toplam bin 600 kişilik nüfus memuru alımı yapması beklenmektedir. Peki alım detayları nedir, ilanlar ne zaman yayımlanacak.

ALIM DETAYLARI NELERDİR?

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü yukarıda verilmiş olan kadrolar için toplam bin 600 memur alımı gerçekleştirecektir. Buna göre alımların ne zaman gerçekleştirileceği henüz bilinmiyor ve 2018 yılı nüfus memuru alımı yapılıp, yapılmayacağı konusunda da bir bilgi yok. Ancak Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne bin 600 kişilik memur alımı için izin verildiği ve alımlarında en yakın tarih de yapılacağı tahmin edilmektedir.

Memur İlanı Yayımlandığında Haberdar Olmak İster Misiniz?
Anlık Bildirim: 
Mobil Uygulamamızı Buradan İndirebilirsiniz

İŞİN OLSA - ÖZEL HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bu ne ya
Bu ne ya - 5 yıl Önce

Hep aynı şeyi yapiyosunuz alım yapacak yazıyonuz alım malım falan yok aynı şeyleri paylaşıp durmayın artık

Hande
Hande - 5 yıl Önce

Kac aydir yapilacak bolum sartlari bile koymadiniz daha

miras
miras @Hande - 5 yıl Önce

kimi yazmıs 1o bin mezun perişan kimi yazmıs 20 bin arkadaslar 100 bin büro yönetimi magdur ve 85 kpss ile atanamadı siz gelmiş 70 kpss ile bizi alın diyosunuz Allah var yukarıda 85 ile atanamayan 70 ile atanmak istiyor biraz hakkı konusun bu alım büro yönetimi hakkı ve hakkımızı istiyoruz borcumuzu degil.

Turan seven
Turan seven - 5 yıl Önce

Şartlar nelerdir

Yusuf KUL
Yusuf KUL - 5 yıl Önce

Niçin Orman Mühendisi alınmıyor nice sözleşmeli calisân adaylarımız var.?

yasemen
yasemen - 5 yıl Önce

alımlar ne zaman bekliyoruz .

veysel
veysel - 5 yıl Önce

Diplomalı 10.000 den fazla GENÇ Orman Mühendisi perişan halde 2016 kpss ye gireli 19 ay oldu ve sadece 9 atama yapıldı !!!! Feryadımızı duyun artık !!!! 2018 MART DA KPSS PUANIYLA 500 ORMAN MÜHENDİSİ ATAMASI İSTİYORUZ