Nüfus Müdürlükleri Bin 600 Nüfus Memuru Alınacak! Kadrolara Göre Dağılım

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere bin 600 nüfus memuru alımı yapacak. Kadrolara göre dağılımı paylaşıyoruz.

Nüfus Müdürlükleri Bin 600 Nüfus Memuru Alınacak! Kadrolara Göre Dağılım

İçişleri Bakanlığına bağlı olarak görevlerini sürdürmekte olan Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü yurt geneli faaliyetlerine devam ettiği gibi açık pozisyonları için Maliye Bakanlığının verdiği onay doğrultusunda memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün bilindiği üzere bin 600 nüfus memuru alımı yapacağı duyurulmuştu ve kadrolarda Resmi Gazete aracılığı ile kamuoyuna yayımlanmıştı. Buna göre İşin Olsa ekibimize gelen yoğun rağbetten dolayı Nüfus Müdürlüklerinin bin 600 nüfus memuru alımı kadrolarını paylaşıyoruz.

KADROLARA GÖRE DAĞILIM NEDİR?

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni bin 500 kişi, daire Başkanı iki kişi, şube müdürü 6 kişi, avukat 6 kişi,mühendis 10 kişi, tekniker 6 kişi, teknisyen 70 kişi olmak üzere Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün ilgili kadrolar için toplam bin 600 kişilik nüfus memuru alımı yapması beklenmektedir. Peki alım detayları nedir, ilanlar ne zaman yayımlanacak.

ALIM DETAYLARI NELERDİR?

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü yukarıda verilmiş olan kadrolar için toplam bin 600 memur alımı gerçekleştirecektir. Buna göre alımların ne zaman gerçekleştirileceği henüz bilinmiyor ve 2018 yılı nüfus memuru alımı yapılıp, yapılmayacağı konusunda da bir bilgi yok. Ancak Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne bin 600 kişilik memur alımı için izin verildiği ve alımlarında en yakın tarih de yapılacağı tahmin edilmektedir.

Memur İlanı Yayımlandığında Haberdar Olmak İster Misiniz?
Anlık Bildirim: 
Mobil Uygulamamızı Buradan İndirebilirsiniz

İŞİN OLSA - ÖZEL HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yunus
Yunus - 5 yıl Önce

Başvurular ne zaman

ramazan
ramazan - 5 yıl Önce

bu başvuru sayfası neden gelmiyor arkadaşlar