Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 9 Bin 473 Güvelik Görevlisi Alıyor!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere İŞKUR TYP kapsamında 9 bin 473 güvenlik görevlisi alımı yapıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 9 Bin 473 Güvelik Görevlisi Alıyor!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) her sene düzenli olarak farklı pozisyonlara çok sayıda memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir. Okullara öğretmen atamaları gerçekleştirmekte olan Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) öğrencilerin korunaklı bir alanda eğitim görebilmesi için güvenlik görevlisi ve hijyenik bir ortamda ders işlenebilmesi için hizmeti, temizlik görevlisi alımı gerçekleştirmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bünyesinde bulunmakta olan okullarda istihdam etmek üzere toplam 9 bin 473 güvenlik görevlisi alınacağı belirtildi. Buna göre Türkiye geneli alımlar devam ediyor. Peki güvenlik görevlisi ilanlarına adaylar nasıl müracaat edebilir ve detaylar nedir.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 9 bin 473 güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Peki nasıl başvuru yapılır? Buna göre;

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

Yukarıda yer almakta olan linki takip edecek adaylar sol üstte bulunmakta olan ''ara'' butonuna basması gerekmektedir. Tüm ilanları görüntüleyecek olan adaylar Milli Eğitim Bakanlığının güvenlik pozisyonlarını da görebilir.

İllere göre aralıklarla alım yapılmakta olup kalan iller ve son başvuru tarihlerini adaylar ilgili link üzerinden görebilir. Buna göre adaylar başvurularını yapmak için alımın yapılacağı il ya da ilçe İŞKUR merkezine giderek Toplum Yararına Program (TPY) kapsamında alınan 9 bin 473 kişilik güvenlik görevlisi alımı ilanına müracaat edebilir.

TÜM İLANLARI BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

MEB 47 BİN 850 HİZMETLİ ALIMI İLANI

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2017, 23:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa güney
mustafa güney - 5 yıl Önce

selamün aleyküm hizmetli projeniz kalıcımı yoksa dokuz aylıgınamı yani typ projesimi mebe mi baglı olacak 05445098170 birisi beni görür ve ararsa çok memnun olurum işsizim ve çocuklarım var selamün aleyküm saygılar

muharrem osman ebil
muharrem osman ebil - 4 yıl Önce

typ numarası başlangıc tarıhı bitiş tarihi basvuru bıtıs tarıhı yardımcı olurmusunuz nedir acaba ? teşekkürler iyi çalışmalar.

Emine Boztepe
Emine Boztepe - 4 yıl Önce

Gelecek egitim yılında da özel güvenlik görevlisi alımı yapilacakmi....yaş sınırı varmı acaba...bilgi verirseniz sevinirim..

muharrem osman ebil
muharrem osman ebil - 4 yıl Önce

0531 515 12 04 yardımcı olursanız çok sevinirim sağolun TYP NUMARASI TYP BAŞVURU TARİHİ BİTİŞ TARİHİ NELER BUNLAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ ? İYİ ÇALIŞMALAR

ali
ali - 4 yıl Önce

Acaba Güvenlik alımı şartları nedir bilen varmı selamlar