Maliye Bakanlığının Bin (1.000) Memur Alımı İlanı Bekleniyor!

Maliye Bakanlığının bu sene içerisinde bin (1.000) memur alımı yapması bekleniyor. Peki bin memur alımı ilanı hangi pozisyonlar için yayımlanacak ve detaylar nedir?

Maliye Bakanlığının Bin (1.000) Memur Alımı İlanı Bekleniyor!

Ülkemizin en önemli kamu kurumları arasında yer almakta olan Maliye Bakanlığı aralıklarla memur ve personel alımı ilanlarını hazırlayarak kamuoyuna duyurularını gerçekleştirmektedir. Genel olarak senede bin veya iki bin kişilik atama yapmakta olan Maliye Bakanlığı bu senede atama yapacaktır.

Geçtiğimiz ay Resmi Gazete aracılığı ile yapılan duyuruda Maliye Bakanlığının belirlenmiş olan pozisyonlarda toplam bin (1.000) memur alımı yapacağı öğrenilmişti. Bu haberin İşin Olsa ekibi olarak duyurulmasından sonra pek çok aday ilanın ne zaman yayımlanacağını merak etmekteydi. Peki alım ne zaman yapılacak, alınacak pozisyonlar nedir?

ALINACAK POZİSYONLAR NEDİR?

Geçtiğimiz ay Resmi Gazete duyurusunda Maliye Bakanlığının bin memur alımı yapacağı öğrenildi. Peki alınacak olan pozisyonlar nelerdir?  Duyuruya bakıldığında 7104   Katma Değer Vergisi Kanunu ve Bazı Kanunlar ile 178 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun detaylı bir şekilde incelendiğinde Maliye Bakanlığına bin kişilik kadronun ihdas edildiği görülmektedir. Peki hangi pozisyona kadro verildi. Buna göre alımların vergi müfettiş uzmanı kadrosu için yapılacağı görülmektedir. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

Maliye Bakanlığının yakın zamanda memur alımı yapması beklenmektedir. Ancak alımların henüz ne zaman yapılacağına ilişkin bir bilgi olmamak ile birlikte ilan yayımlandığında ya da duyuru yapıldığında bilgi edinebilmek için lütfen www.isinolsa.com sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalınız.

İLAN YAYIMLANDIĞINDAN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Anlık Bildirim:
 Mobil Uygulamamızı İndirin
Sosyal Medyadan Bizi Takip Edin

İŞİN OLSA / ÖZEL HABER (Haberin izinsiz alınması, kopyalanması durumunda yasal işlem başlatılacaktır)

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2018, 16:07

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE