Maliye Bakanlığı 50 Defterdarlık Uzman Yardımcısı Alacak

Maliye Bakanlığı memur alımı gerçekleştirecek. Maliye Bakanlığı bünyesinde bulunan 50 kişilik kadrosu ile Defterdarlık Uzman Yardımcısı alacak. Sizde Maliye Bakanlığı ailesine katılmak için haberimizin devamını inceleyiniz.

Maliye Bakanlığı 50 Defterdarlık Uzman Yardımcısı Alacak
Maliye Bakanlığı 50 Defterdarlık Uzman Yardımcısı Alacak
Maliye Bakanlığı memur alımı gerçekleştirecek. Maliye Bakanlığı bünyesinde bulunan 50 kişilik kadrosu ile  Defterdarlık Uzman Yardımcısı alacak. Sizde Maliye Bakanlığı ailesine katılmak için haberimizin devamını inceleyiniz.
Maliye Bakanlığı 21 Aralık 2015 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre büyesinde bulunan boş kadrosunu doldurmak amaçlı toplamda 50 adet Defterdarlık Uzman Yardımcısı alacak. Alınacak olan Defterdarlık Uzman Yardımcısı adayları kadroya girebilmeleri için Maliye Bakanlığının düzenlediği Giriş sınavına katılarak puan durumuna göre kadroya alınacaktır. İstenilen bazı genel şartlar ve başvuru bilgileri şöyledir:
GENEL ŞARTLAR:
     - 2016 Ocak ayı itibari ile Henüz 35 yaşını doldurmamış olan adaylar,
     - 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesinde yer alan şartları taşıyan adaylar,
     - En az dört yıllık lisans eğitimi veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından mezun olmak,
     - Başvurularını başvuru süresi içinde yapan adaylar,
     - 2014 ve 2015 yıllarında düzenlenen Kamu Personeli Seçme SInavından en az 75 puan almış olan adaylar,
     - Kamu Personeli Seçme Sınavından, KPSSP39, KPSSP40, KPSSP42, KPSSP56 ve KPSSP118 puan türlerinden birinden puan almış olan adaylar,
BAŞVURULAR:
Başvuruda bulunacak olan adaylar, 15 Şubat 2016 tarihi ile 26 Şubat 2016 tarihleri arasında gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Başvurular, Maliye Bakanlığı (www.maliye.gov.tr) veya Personel Genel Müdürlüğü (www.pergen.gov.tr) internet sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Ancak, istenmesi halinde belirtilen internet sayfalarında yayımlanacak olan Başvuru Formu doldurularak elden veya posta yoluyla da başvuru yapılabilir.
İlanın Tam Metnini İncelemek İçin Buraya Tıklayınız.
Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2016, 00:45

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE