KPSS 2019/2 Memur Alımı En Düşük ve Yüksek KPSS Atama Puanları Açıklandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi KPSS 2019/2 memur alımı en düşük ve en yüksek KPSS atama puanları ortaöğretim, önlisans ve lisans mezuniyet grupları için açıklandı.

KPSS 2019/2 Memur Alımı En Düşük ve Yüksek KPSS Atama Puanları Açıklandı

Devlet Personel Başkanlığının onay verdiği kadrolar için Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM geçtiğimiz haftalar da adayların erişime KPSS 2019/2 merkezi yerleştirme memur ataması ilanı açıldı. Buna göre ortaöğretim, önlisans ve lisans mezuniyet grupları için toplam 2 bine yakın memur alımı gerçekleştirildi ve binlerce aday ÖSYM üzerinden 20 TL tercih ücretlerini yatırarak müracaatlarını gerçekleştirdi. Bugün Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM tarafından yapılan açıklama ile KPSS 2019/2 merkezi atama memur alımı sonuçları açıklandı.

KPSS 2019/2 MERKEZİ ATAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

EN DÜŞÜK ve YÜKSEK KPSS ATAMA PUANLARI DUYURULDU

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM tarafından KPSS 2019/2 merkezi atama memur alımı sonuçları açıklandı. Adaylar şu anda sonuçlarını sorgulamaya devam ederken ortaöğretim, önlisans ve lisans mezuniyet grupları için en yüksek ve en düşük atama puanları açıklandı. Hemen aşağı bölümde bulunan linklere tıklayarak hangi mezuniyet grubu için kaç kişilik atama yapıldığını ve KPSS atama puanlarının hangi seviyede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ortaöğretim En Düşük ve Yüksek KPSS Atama Puanları

Önlisans En Düşük ve Yüksek KPSS Atama Puanları

Lisans En Düşük ve Yüksek KPSS Atama Puanları

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2020, 07:51

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sibel
Sibel - 10 ay Önce

Olmuyor olmuyor ne kadar yüksekte alsakta olmuyor 62 ile nasıl atandılar ben anlamıyorum benim puanım yüksek iken bundan

Kamu yönetimi mezunuyum
Kamu yönetimi mezunuyum - 10 ay Önce

Tarihi eserler Bankalar tercihler arasında olmalıdır