KPSS 2019/2 Memur Alımı En Düşük ve Yüksek KPSS Atama Puanları Açıklandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi KPSS 2019/2 memur alımı en düşük ve en yüksek KPSS atama puanları ortaöğretim, önlisans ve lisans mezuniyet grupları için açıklandı.

KPSS 2019/2 Memur Alımı En Düşük ve Yüksek KPSS Atama Puanları Açıklandı

Devlet Personel Başkanlığının onay verdiği kadrolar için Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM geçtiğimiz haftalar da adayların erişime KPSS 2019/2 merkezi yerleştirme memur ataması ilanı açıldı. Buna göre ortaöğretim, önlisans ve lisans mezuniyet grupları için toplam 2 bine yakın memur alımı gerçekleştirildi ve binlerce aday ÖSYM üzerinden 20 TL tercih ücretlerini yatırarak müracaatlarını gerçekleştirdi. Bugün Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM tarafından yapılan açıklama ile KPSS 2019/2 merkezi atama memur alımı sonuçları açıklandı.

KPSS 2019/2 MERKEZİ ATAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

EN DÜŞÜK ve YÜKSEK KPSS ATAMA PUANLARI DUYURULDU

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM tarafından KPSS 2019/2 merkezi atama memur alımı sonuçları açıklandı. Adaylar şu anda sonuçlarını sorgulamaya devam ederken ortaöğretim, önlisans ve lisans mezuniyet grupları için en yüksek ve en düşük atama puanları açıklandı. Hemen aşağı bölümde bulunan linklere tıklayarak hangi mezuniyet grubu için kaç kişilik atama yapıldığını ve KPSS atama puanlarının hangi seviyede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ortaöğretim En Düşük ve Yüksek KPSS Atama Puanları

Önlisans En Düşük ve Yüksek KPSS Atama Puanları

Lisans En Düşük ve Yüksek KPSS Atama Puanları

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2020, 07:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sibel
Sibel - 2 yıl Önce

Olmuyor olmuyor ne kadar yüksekte alsakta olmuyor 62 ile nasıl atandılar ben anlamıyorum benim puanım yüksek iken bundan

Kamu yönetimi mezunuyum
Kamu yönetimi mezunuyum - 2 yıl Önce

Tarihi eserler Bankalar tercihler arasında olmalıdır