KGM ve TCDD Bin 340 Memur Alımı Yapacak! Tarih Belli Oldu Mu?

KGM 640 memur ve TCDD 700 memur toplam bin 340 kişilik memur alımı yapılacak. Peki tarih belli oldu mu? Alımlar ne zaman yapılacak

KGM ve TCDD Bin 340 Memur Alımı Yapacak! Tarih Belli Oldu Mu?

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesine bağlı olarak görevlerini sürdürmekte olan Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) ile Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) açık pozisyonları için kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur ve personel alımı yapmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından yapılan açıklama ile Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) 640 memur alımı ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) 700 memur alımı yapacağını müjdelemişti. Peki personel alımı ne zaman yapılacak, tarih belli oldu mu?

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) personel alımı ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) personel alımı ne zaman yapılacak? Müjde Bakan tarafından verilmişti ancak o açıklamadan sonra her hangi bir ilan ya da yeni bir duyuru yayımlanmadı. Buna göre adaylar sabırsız ve alımların biran önce yapılmasını bekliyor.

Alımların hangi tarihte ve hangi pozisyonlar için yapılacağına dair hiçbir bilgi bulunmuyor fakat İşin Olsa ekibi olarak istek üzerine haberi gündeme getirmeye ve adayların sesi olmaya devam ediyoruz. Umut ediyoruz ki en kısa süre içerisinde konu hakkında açıklama gelir ve KGM memur alımı, TCDD memur alımının ne zaman hangi pozisyonlar için yapılacağı öğrenilir.

TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çaresiz vatandaş
Çaresiz vatandaş - 3 yıl Önce

Bıktım artik sizin dalga geçmenizden alacaksanız alın biz bu vatantasin evladı degilmiyiz çocuklarımız evde bekleye bekleye hasta oldular

Burak
Burak - 3 yıl Önce

Alım yapılırken ağzı ile kuş tutabilmeli şartı getirilmeli. Bunları yapamayan işe alınmasın aç ölsün.

ali osman
ali osman - 3 yıl Önce

bakan bey çıkıyor alım yapılacak diyor ne tarih veriyor nede ilan veriliyor adalet bakanıda aynı malaesef hergün nete bakıyoruz

Tdş
Tdş - 3 yıl Önce

Tcdd alim

Aç
- 3 yıl Önce

Tcdd alim

Aç insan
Aç insan - 3 yıl Önce

Tcdd alim

Serhat krmzli
Serhat krmzli - 2 yıl Önce

Alım olacak diye umut veriyorlar neredeyse 1 yıl oldu Allah aşkına biranevvel TCDD 700 memur alımı ilanını yayınlayın

Serhat krmzli
Serhat krmzli - 2 yıl Önce

Alım olacak diye umut veriyorlar neredeyse 1 yıl oldu