KGM Engelli ve Eski Hükümlü Personel Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

KGM'nin resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruda engelli ve eski hükümlü personel alımı mülakat sonuçları açıklandı. Peki mülakat sonuçlarına adaylar nasıl erişebilecek? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

KGM Engelli ve Eski Hükümlü Personel Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

Kara Yolları Genel Müdürlüğü'nün resmi web sitesi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyurunun satır başlıkları ise şu şekilde oldu: 3 farklı bölgeye alınacak olan personellerin mülakat sonuçlarına adayların Kara Yolları Genel Müdürlüğü (KGM) resmi internet sitesi üzerinden erişebileceği açıklandı. Yayımlanan duyuruda Kars, Erzurum ve Van'ın engelli ve eski hükümlü mülakat sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Peki adaylar sonuçlara nasıl erişebilecek? Duyurunun detaylarında neler vardı?

İŞTE DETAYLAR

Kara Yolları Genel Müdürlüğü (KGM) resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Kara Yolları Genel Müdürlüğü (KGM) Resmi İnternet sitesi üzerinden yayımlanan duyurunun detaylarında ise şu ifadelere yer verildi: 18. Bölge Müdürlüğü (KARS) engelli mülakat sınavı sonuçları, 12. Bölge Müdürlüğü (ERZURUM) engelli ve eski hükümlü/ TMY mülakat sınavı sonuçları ve 11. Bölge Müdürlüğü (VAN) engelli ve eski hükümlü/ TMY mülakat sınavı sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Sonuç ekranına ulaşmak, sonuçlarını görmek isteyen adaylar ise Kara Yolları Genel Müdürlüğü resmi internet sitesine girerek sonuçlarına ulaşabilecek.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2018, 22:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sertac
Sertac - 3 yıl Önce

Bir dahaki ilanlarınızda üniversite mezunlarınada hak vermenizi temenni ederiz