Karayolları Genel Müdürlüğü Bin 280 Memur Personel Alacak! Alımlar Ne Zaman Yapılacak

Karayolları Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yıl içerisinde bin 280 kişilik memur personel alımı yapacak. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

Karayolları Genel Müdürlüğü Bin 280 Memur Personel Alacak! Alımlar Ne Zaman Yapılacak
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan yaptığı açıklamasında ihtiyacın karşılanması için Karayolları Genel Müdürlüğünün 2017 yılı içerisinde kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere bin 280 personel alımı yapacağını duyurmuştu. Müjdeli haberi alan adayların pek çoğu sevinirken alımların ne zaman yapılacağını büyük merak ile beklemeye başladı.

Tabi yine alımların ne zaman yapılacağı büyük bir merak ile beklenirken alımların gerçekten yapılıp yapılmayacağı konusunda da sorular gelmeye devam ediyor. Peki gerçekten Karayolları Genel Müdürlüğü Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın yaptığı açıklamaya göre bin 280 memur personel alımı yapacak mı? Yapacaksa alımlar ne zaman yapılır?

ALIMLAR KESİN YAPILACAK MI?

Memur personel alımları hakkında bakanlar ya da bakanlıklar açıklama yapmakta olup bu alımların büyük bir bölümü gerçekleştirilmektedir. Ancak daha sonradan oluşabilecek olağanüstü durumlar bilinmediği için alımlar hakkında net bir şey söylenememektedir. Fakat Karayolları Genel Müdürlüğünün bu sene bin 280 kişilik alımı yapması bekleniyor.

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Karayolları Genel Müdürlüğünün bin 280 kişilik memur personel alımı yapacağını duyurdu. Peki alımlar ne zaman yapılacak? Alımların yıl sonuna kadar aralıklar ile yapılması beklenmekte olup önümüzde ki süreçler içerisinde Karayolları Genel Müdürlüğünün memur personel alım ilanı yayımlayacağı tahmin ediliyor.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
rıvan
rıvan - 4 yıl Önce

İşsizim

hahaha
hahaha @rıvan - 4 yıl Önce

buraya yazamakla bulamassın zaten