Kamuya 24 Alanda 15 Bin Memur Alımı Yapılacak!

Adalet Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere kamuya 24 alanda 15 bin memur alımı yapacak. Peki pozisyonlar ve diğer detaylar nedir?

Kamuya 24 Alanda 15 Bin Memur Alımı Yapılacak!

Ülkemizin yıl içerisinde en çok atama yapan kamu kurumları arasında yer almakta olan Adalet Bakanlığı açık olduğunu tespit ettiği pozisyonlar için çok sayıda memur ve personel alımı gerçekleştirmekte olup ilgili kurumun yakın zaman içerisinde yeni atama yapması bekleniyor.

Adalet Bakanlığı ne zaman hangi alanlarda kaç kişilik atama yapacak derken bakanlıktan yapılan açıklama ile 24 alanda toplam 15 bin memur alımı yapılacağı belirtildi. Peki alım ilanı hangi alanlar için yayımlanacak, alım yapılan pozisyonlar nedir? Tüm detayları www.isinolsa.com ekibi olarak sizlere açıklıyoruz.

ALAN ve İLAN DETAYLARI NEDİR?

Adalet Bakanlığı 15 bin memur alımı yapacak. Peki alınacak olan pozisyonlar, alanlar nedir? Buna göre alımlar infaz ve koruma memuru İKM gardiyan, zabıt katibi, icra katibi, mübaşir, psikolog, sosyal çalışmacı, ceza infaz kurumu katibi, sağlık memuru, teknisyen, şoför, mühendis, mütercim vb. gibi 24 farklı branş için yapılacak olup tüm detaylar yakın zamanda kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Adalet Bakanlığının 15 bin memur alımı ilanı ne zaman yayımlanacak? Buna göre alımların ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz bir duyuru yok fakat yakın zamanda atamaların başlaması beklenmektedir. Atama duyurusu geldiğinde sizleri konu hakkında İşin Olsa ekibi olarak bilgilendireceğiz.

İLAN YAYIMLANDIĞINDAN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Anlık Bildirim: Mobil Uygulamamızı İndirin

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
eda
eda - 2 yıl Önce

ELEKTRİK ELEKTRONOK MUHENDİS ALIMI YAPILSIN LÜTFEN 84 PUANLA BEKLİYORUZ......

Selami
Selami - 2 yıl Önce

Hep yakın diyonuz bitmedi bu yakın

adaletsiz
adaletsiz - 2 yıl Önce

2016 kpss puanları yanacak tüm kurumlar şartlarını açıkladı ADALET BAKANLIĞI daha neyi bekliyor