Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Ait Dolu ve Boş Kadrolarda Değişiklik Yapılması Kararı Yayımlandı!

Resmi gazetede bazı kamu kurumu veya kuruluşları hakkında kadro doluluğu veya boşluğu hakkında karar yayımlandı. Detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Ait Dolu ve Boş Kadrolarda Değişiklik Yapılması Kararı Yayımlandı!

13 Nisan 2019 Cumartesi günü itibari ile Resmi Gazete üzerinde yeni bir karar yayımlandı. Karar: 2019/76 a göre Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Ait Dolu ve Boş Kadrolarda Değişiklik Yapılması Hakkında Karar yayımlandı.

Bu kurumlar arasında merkez teşilatlı kurumlar veya taşra teşkilatında bulunan kurumlar yer alıyor. Kurumlara göre, Emniyet Genel MÜDÜRLÜĞÜ, Diyanet İşleri Başkanlığı,Dışişleri Bakanlığı, Milli Saraylar idaresi Başkanlığı, Yüksek Seçim kurulu, Sosyal güvenlik kurumu başkanlığı, Danıştay, Kamu denetçiliği kurumu, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Kültür ve Turizm Bakanlığı gibi kurumlar yer almaktadır.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği karara göre, Bazı kamu kurum ve Kuruluşlarına air, Dolu ve boş kadrolarda ekli, cetvellerde gösterildiği şekilde değişiklik yapılmasına 2 sayılı, genel kadro ve usül hakkında, cumhurbaşkanlığı kararnamesinin 7 inci maddesi uyarınca karar verilmiştir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE