Kamu Hastaneleri Kurumu Personel Alımı Yapacak

Ülkemizde faaliyetlerine devam eden kamu hastaneleri kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı gerçekleştirecek.

Kamu Hastaneleri Kurumu Personel Alımı Yapacak
Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak faaliyetlerine devam eden kamu hastaneleri personel alımlarına devam etmektedir. Alınan personeller farklı pozisyonlarda istihdam ederken Sağlık Bakanlığı yeni projeler ile idarenin güçlenmesi için bazı kadrolar açmakta ve bu açılan kadrolara da yeni personellerin alınması talimatını vermektedir. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığından yapılan duyuru ile idarelerin ihtiyaçlarına göre yarı zamanlı veya tam zamanlı çalışmak üzere satın alma danışmanları alımı yapılacak.

Başvuru Tarihi

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bu projesi ile yeni bir ilke daha imza atmış durumda. Yayınlanan ilan metninde proje ismi  N.3.1 Kamu Hastanelerinde Yenilikçi Sağlık Yönetimi Projesi olarak belirtilirken iş hakkındaa ve başvurular hakkında detaylı bilgilendirmeler yapıldı.
Eğer sizlerde  N.3.1 Kamu Hastanelerinde Yenilikçi Sağlık Yönetimi Projesinde görev almak ve satış danışmanı pozisyonunda istihdam etmek istiyorsanız en geç 27 Temmuz 2016 tarihine kadar ilanda belirtilmiş olan adrese başvuru yapmanız gerekmketedir. Başvurularınızı şahsen yapabilir ya da posta aracılığı ile müracaat formunuzu, öz geçmişinizi göndererek başvuru yapmış olabilirsiniz. Daha önce memurluk yapmış ve Sağlık Bakanlığında satış danışmanı olarak istihdam etmek isteyen adayların ise 6 ay boyunca memurluk vazifesinden ayrılmış olması gerekmektedir. İlanın tam metni ve detayları için aşağıda ki linki takip ediniz.

//www.tkhk.gov.tr/DB/18/6240_satin-alma-danisman-

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mstf
Mstf - 5 yıl Önce

Kimse de tecrubesiz eleman alip yetistereyim demiyor

Fatma kurtcepe
Fatma kurtcepe - 5 yıl Önce

İstenen Şartlar nedir

Tugba
Tugba - 5 yıl Önce

LİNK açılmıyor başvuru yapılmıyor bi
lgisi olan cvp yazabilir mi

Emre
Emre - 5 yıl Önce

Link eksik??

ayse
ayse - 5 yıl Önce

Link açılmıyor nereye başvuru yapabiliriz

ZELIHA ÖZCAN
ZELIHA ÖZCAN - 5 yıl Önce

Merhaba hasta ve yasli bakim hizmetleri lisesinde 2 ci siniftayim hasta kayit kabul sertifikam var no.05457965331

gamze
gamze - 5 yıl Önce

merhaba ben ilanınıza başvuru yapamıyorum yardımcı olablirmisiniz

canan
canan - 5 yıl Önce

Nerden başvuru yapabiliriz link eksik