Jandarma Hastane Sevk Duyurusunu Yayımladı

3 Mayıs 2018 4 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılan Jandarma Pilot Subay alımı sınavında başarılı olan adaylar için hastane sevk duyurusu ile ilgili Jandarmadan bir duyuru yayımlandı. Peki yayımlanan duyuruda nelere yer verildi? Duyurunun ayrıntılarında neler vardı? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Jandarma Hastane Sevk Duyurusunu Yayımladı

Jandarma tarafından yapılan duyurunun satır başlıkları şu şekilde oldu: 3-4 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen mülakatlarda başarılı olan adayların mülakat sonuçları 18 Haziran 2018 tarihinde açıklanmış olup atanmaya hak kazanmış adayların hastane sevki ile ilgili açıklamalar geldi. Peki açıklamanın detaylarında neler vardı?

İŞTE RESMİ AÇIKLAMA

Jandarma Pilot Subay alımı sınavlarında başarılı olan kişiler için hastane sevki ile ilgili bir resmi açıklama yapıldı. İşte o resmi açıklama: Başarılı olan pilot adayları Muvazzaf Subay olabilir, Komando olabilir, Kategori-2 hava aracında uçucu yetiştirilmeye elverişlidir raporu almak üzere Ankara Etimesgut Sait ERTÜRK Devlet Hastanesine sevk edilecek, adaylar hastane evraklarını alabilmek için 9-11 Temmuz tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Beytepe yerleşkesinde bulunan Personel Temin Merkezi Komutanlığına kimlikleri ile ve 2 adet vesikalık fotoğraf ile birlikte başvurmaları gerekecek, pilotaj muayeneleri randevulu olarak yapılmakta olup pilot adaylarının randevuları 12 Temmuz tarihine alınmıştır ve zamanında hastaneye gelmeyen adayların muayenesi yapılmayacaktır ve adayların hiç bir hak iddia edemeyecekleri açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2018, 23:58
YORUM EKLE