Jandarma 25 Bin Asker ve Sivil Memur Alımı Yapılacak!

Jandarma Genel Komutanlığı için 25 bin - 30 bin aralığında hem askeri personel hemde sivil memur alımı yapılacak. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

Jandarma 25 Bin Asker ve Sivil Memur Alımı Yapılacak!

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görevlerine hem sınır için hemde sınır dışında devam etmekte olan Jandarma Genel Komutanlığı açık olduğunu tespit ettiği kadrolar için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Bu sene kaç kişilik alım yapacağı büyük bir merak ile beklenmekte olan Jandarma Genel Komutanlığı için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu konu hakkında açıklama yaptı.

Buna göre Jandarma Genel Komutanlığı her sene 25 bin 30 kişilik alım yapacak. Bu alımlar subay, astsubay, uzman erbaş ve sivil memur kadroları için yapılacaktır. Bu sene bilindiği üzere sadece subay ve astsubay sınıfları için atama gerçekleştirdi.

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Yıl sonuna kadar İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığının toplam 25 bin, 30 bin aralığında subay, astsubay, uzman erbaş ve sivil memur alımı yapması beklenmektedir. Atamaların ne zaman yapılacağına dair resmi bir duyuru bulunmamaktadır. Fakat en kısa sürede özellikle uzman erbaş rütbesi için on binlerce kişilik ilanların kamuoyuna duyurulması ve başvuruların da başlaması bekleniyor.

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığının askeri personel alımı ve sivil memur alımı ilanları farklı kaynaklar üzerienden yayımlanmakta İşin Olsa ekibi olarak ilanların yayımlanabileceği tüm mercileri takip etmekteyiz. Sizler sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek tüm ilanlara en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

İlan Yayımlandığında Haberdar Olmak İster Misiniz?
Anlık Bildirim: İşin Olsa Mobil Uygulamamızı İndirin (Android - iOS)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Samet
Samet - 4 yıl Önce

Admin artık lütfen bir haber yaş şartı için yap her yerde yaş 30 askeriyede 27 esnetsinler şu şartı lütfen sesimi olun

Ramazan
Ramazan - 4 yıl Önce

Geçen seferki akımda 98 in Ocak ayında doganlari aldılar busenede sadece 99un Ocak ayındakilerimi alicaklar

Harika Adam
Harika Adam - 4 yıl Önce

Nasıl JÖAK olabilirim?

CENGİZHAN
CENGİZHAN - 4 yıl Önce

Bu vatanın evlatları sadece liseli olan değildir millrtin hevesini hayaline engel olmayın