Jandarma 2019-1 Dönem 2. Grup Uzman Erbaş Duyurusu Yaptı!

jandarma Genel Komutanlığı az önce resmi internet sitesinde bir duyuru yayımladı. Son Dakika duyurusuna göre uzman erbaş aday işlemleri sorgulanacak.

Jandarma 2019-1 Dönem 2. Grup Uzman Erbaş Duyurusu Yaptı!

Son Dakika olarak Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yapılmış olan duyuruda uzman erbaş duyuru yapılıdı. 21 kasım 2019 tarihli Jandarma Genel Komutanlığı resmi İnternet adresi üzerinde duyuru yapıldı.

Yapılmış olan duyuruya göre 2019 yılı 1. Dönem 2. grup 8 Temmuz 2019 ) uzman erbaş adayları İşlem Durumu sorgulama duyurus yapıldı. Sorgulama işlemleri e-Devlet üzerinden T.C. kimlik ne ve e-Devlet şifresi ile yapılacaktır.

SORGULAMA EKRANI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Malatya
Hasan Malatya - 2 yıl Önce

Korucu alımı yapılacakmı

Oguzhan
Oguzhan - 2 yıl Önce

İşlem durumu ne demek ne için açıldı sorgu ekranı ne yazıyor içinde Hanı haber yapıyorsanız bunlarıda yazın ne demek işlem durumu

Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

İşlem durumu sorguladığı da sonuc olarak neyi belirtiyor bilgisi olan varmi

Ergun toprak
Ergun toprak - 2 yıl Önce

Yasim 27 ay olarak subat ayi ama cok istyorum uzman olmayı boy ise 1 64 ıgdırĺiýim her uzman gorunce icim gidyor kimi torpille giryor bende toppilim yok bunu yazdim amacim sedece boya ysa takilipta gireyenler var devletimiz boyle imkan sunuyor ne olcak boyla yasa biraz takinti olmsa basvuru yapmak istyom ama bilyom olmucak bende yazdim saygılar

Gökhan yavuz
Gökhan yavuz - 2 yıl Önce

Vurdugum baş vuru kabul olmuşmu

Ali yiğit
Ali yiğit - 2 yıl Önce

Arkadaşlar 2 grupta elendim kazanamadım 4 gruba çağrılırmıyım bilgisi olan varsa yazsın