İstanbul İçin 2 Bin Bekçi İlanı Yayımlandı! Diğer İllere Bekçi Alımları Ne Zaman Yapılacak

İstanbul Valiliği tarafından hazırlanan ilan ile İstanbul ili için en az lise mezunu 2 bin bekçi alımı duyurusu yapıldı. Peki diğer iller için bekçi alımları ne zaman yapılacak.

İstanbul İçin 2 Bin Bekçi İlanı Yayımlandı! Diğer İllere Bekçi Alımları Ne Zaman Yapılacak

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine açılan bekçi kadroları çoğaltılmaya devam ederken Kanun Hükmünde Kararnameler ile toplam 14 bin 500 kişilik bekçi kadrosu ihdas edilmişti. Buna göre alımlar ne zaman yapılacak derken sonunda bekçi ilanı yayımlandı ve İstanbul ili için toplam 2 bin kişilik bekçi alımı yapılacağı belirtildi.

İstanbul iline 2 bin kişilik bekçi alımı yapıldı. Peki şimdi diğer iller için bekçi alımları ne zaman yapılacak ve detaylar belli mi?

SIRA DİĞER İLLERDE

İstanbul ili için bekçi alımı yapılmıştı ve bir kez daha ilan kamuoyuna duyuruldu. Buna göre toplam 2 bin kişilik bekçi alımı yapılırken herkesin gözü diğer illerden gelecek bildiridedir. Peki diğer şehirler için bekçi alımları ne zaman yapılacak.

Şu an için 2 bin kişilik bekçi alımı ilanı İstanbul Valiliğinden yayımlanmış olup en kısa süre içerisinde diğer şehirlere de bekçi alımlarının yapılması beklenmektedir. Ancak alım ilanının hangi tarihte yayımlanacağına ilişkin her hangi bir bilgi yok. Aranacak olan şartların ise İstanbul Valiliği tarafından yayımlanan bildiridekine göre aynı olması tahmin ediliyor.

İSTANBUL 2 BİN BEKÇİ İLANI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oğuzhan İnanoğlu
Oğuzhan İnanoğlu - 5 yıl Önce

ASKERLİK ŞARTI KALDIRILMALIDIR

ali çakır
ali çakır - 5 yıl Önce

Askerlik şartı kaldırılmalı polis ve asker alımlarında bile askerlik şartı aranmamaktadır

Tan
Tan - 5 yıl Önce

Askerliğini yapmayan bekçiliği nasıl yapacak asıl kriter bu olmalı

Gökce
Gökce - 5 yıl Önce

Hep erkek erkek bayanda alımı olsun haksızlık bu

Sertan
Sertan - 5 yıl Önce

Mezuniyet kaldırılmalıdır bence başvuruların arasından en iyisi secilmelidir