İŞKUR İMD ve Büro Memuru Alımı Sonuçlar Ne Zaman Belli Olacak?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR, iş ve meslek danışmanı İMD ile büro memuru alımı için başvuruları almıştı. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak?

İŞKUR İMD ve Büro Memuru Alımı Sonuçlar Ne Zaman Belli Olacak?

Ülkemizin en önemli kamu kurum ve kuruluşları arasında yer almakta olan Türkiye İş Kurumu açık olduğunu tespit ettiği kadrolar için memur alımı yapmakta ve taleplerini Maliye Bakanlığı ile görüştükten sonra kamuoyuna resmi ilanlarını DPB sitesi üzerinden duyurulmaktadır.

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye İş Kurumu İŞKUR'un uzun süredir yayımlaması beklenen iş ve meslek danışmanı ile büro memuru kadroları için ilanlar yayımlandı ve çok sayıda aday müracaat yaptı. Buna göre sonuçlar ne zaman açıklanacak derken bir türlü resmi duyuru yapılmadı. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak?

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Türkiye İş Kurumu İŞKUR tarafından yayımlanan iş ve meslek danışmanı İMD ile büro memuru kadroları için tercihler yapıldı ve adaylar sonuçların açıklanmasını beklemeye devam ediyor. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak? Buna göre kesin olarak İŞKUR üzerinden henüz sonuçların ne zaman açıklanacağına dair bir duyuru yapılmadı fakat geçmiş dönem alımları göz önüne alındığında alım sonuçlarının önümüzdeki haftaya kadar açıklanabileceği ön görülmektedir. Temmuz ayına kadar sonuçlar açıklanmazsa İŞKUR üzerinden sonuçları açıklanmasına ilişkin duyuru yapabileceği tahmin edilmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
sultan
sultan - 3 yıl Önce

Kaç hafta geçti açıklansın artık yaaa

umut
umut @sultan - 3 yıl Önce

en azından klavuzda yayınlanan açıklanacağı tarih ile ilgili bilgi verilseydi iyidi

Can
Can - 3 yıl Önce

Yeter artık açıklayın bi an önce

Neslihan
Neslihan - 3 yıl Önce

21 gün oldu bu kadar uzun sürmemeliydi

üniversiteli
üniversiteli - 3 yıl Önce

arkadaşlar sabırlı olalım.en kısa sürede açıklanır hayırlısıyla

İbrahim
İbrahim - 3 yıl Önce

Ben İşkur ik. Bir açıklama bekliyorum bu kadar insanı bu sadece bir sınav için geçerli değil burada insan sabrı ve hayalleri suistimal ediliyor.Şu tarihte açıklanır ve max. 3işgünü gecikme olabilir denilip bu süre zarfında açıklanmalıdır. Burada yürütülen çalışma tamamen bilgisayar ortamında devam ettiği için bu süre zaten çok fazla.Bunu yapan bilgisayarlarımız eski modellse yenisinin alınmasını tavsiye edrim.

Mert
Mert - 3 yıl Önce

Kimler seçilecek onu ayarlıyorlar ondan bu kadar uzun sürdü açıklamaları

MerterM
MerterM - 3 yıl Önce

Kimler seçilecek onu ayarlıyorlar ondan bu kadar uzun sürdü açıklamaları

gül
gül - 3 yıl Önce

beklemekten bıktık açıklansın artık yetkililer sesimizi duyun lütfen


SIRADAKİ HABER