İş Bankası Memur Alımı Sınav Yeri ve Zamanı Ne Zaman ? Sonuç Öğrenme

İş Bankası Geçtiğimiz geçtiğimiz haftalarda bünyesindeki memur eksikliğini karşılamak üzere İstanbul ili için memur alımı başvuru kılavuzu yayımlamıştı. Adaylar başvurularını tamamladı ve şimdi Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını aramaya başladılar. İşte detayları sizlerle paylaşıyoruz.

İş Bankası Memur Alımı Sınav Yeri ve Zamanı Ne Zaman ? Sonuç Öğrenme

İş Bankası memur alımı için adaylar başvurularını tamamladı ve şimdi İş Bankası tarafından yapılacak olan memur alımı sınavı hakkında detayları aramaya başladılar. Bu haberimizde sizler için İş Bankası memur alımı kılavuzunu aktaracağız.

İş Bankası İstanbul'da bulunan Şube ve Müdürlük bölümlerinde görevlendirmek üzere memur alımı hakkında sınav ilan yayımlamıştı. Adaylar başvurularına ilanın İş Bankasının resmi internet sitesi üzerinde yayımlanması ile birlikte başladılar. Bu yönde adaylar başvurularına bugğn ( 22 Mart 2019 tarihinde sonalandırdılar.

Adaylar başvurularını Uyruk, Yaşadığı yer, Yaş, Eğitim, Sağlık Durumu ve askerlik gibi nitelikleri kabul ederek gerçekleştirdiler. Şimdi ise sıra İş Bankası memur Alımı sınavına geldi.

BAŞVURU SONUÇLARINI NASIL ÖĞRENECES?

İş Bankası memur alımı ilanına başvuru yapmış olan adaylar için sonuçlar önümüzdeki günlerde açıklanacak. İş Bankası aldığı başvuruların incelemelerini tamamlayarak k değerlendirme sonucu sadece uygun bulunan adaylara, sürece ilişkin davet gönderilecektir.

SINAV YERİ VE ZAMANI:

Başvurularını bugün tamamlamış olan adaylar iş bankası tarafından değerlendirme sonuçlarını öğrendikten sonra Sınavın yazılı aşaması 01 Nisan 2019 tarihinde Pazartes günü ve izleyen günlerde İstanbulda yapılacaktır.

ÖNEMLİ UYARI:

Başvuru yapmış olan adaylar başvuru yaparken kendi bilgileri dışında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır. İlanın diğer bilgileri ve tekrar başvuru kılavuzu incelemek isteyen adaylar Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 09:37
YORUM EKLE