İçişleri Bakanı 7 Bin Bekçi Alımı Başvuru Tarihi Ne Zaman Sorusunu Yanıtladı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yapılan duyuru ile 7 bin bekçi alımı başvuru tarihleri ne zaman, bekçi alımı başvuruları ne zaman başlayacak sorularının yanıtını verdi.

İçişleri Bakanı 7 Bin Bekçi Alımı Başvuru Tarihi Ne Zaman Sorusunu Yanıtladı!

İçişleri Bakanlığı bu sene içerisinde binlerce kişilik bekçi alımı yapacak olup ilk ilan geçtiğimiz günlerde Polis Akademisi Başkanlığınca yapılan duyuru sonucu öğrenildi ve ilk aşama için toplam 7 bin bekçi alımı yapılacağı öğrenildi. Buna göre adaylar bekçi alımı için ilanın yayımlanmasını bekliyor.

Polis Akademisi Başkanlığınca 7 bin bekçi alımı ilanı yayımlandı. Ancak başvuru tarihlerinin ne zaman olduğu belirtilmemişti. İçiişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yapılan açıklama da 7 bin bekçi alımı başvuru tarihi duyuruldu, 7 bin bekçi alımı ne zaman yapılacak, bekçi alımı tarihi açıklandı.

BAKAN TARİHİ AÇIKLADI!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Türkiye geneli çok sayıda adayın merak ile beklediği 7 bin bekçi alımı başvuru tarihini sonunda kamuoyuna duyurdu. Buna göre 7 bin bekçi alımı ilanına başvuru 8 Haziran 2018 tarihi itibari ile yapılacak. Ancak ilana başvurular Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden mi yapılacak yoksa ilanlar yine İl Valiliklerince ya da İl Emniyet Müdürlüklerince mi yayımlanacak net olarak bir duyuru yok. İşin Olsa ekibi olarak 7 bin bekçi alımı ilanlarını sizler için takip edeceğiz. İlanlar yayımlandığı gibi konu hakkında bilgi vereceğiz. Sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bilgilere ilk olarak siz ulaşabilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

İlan Yayımlandığında İlk Haberdar Olmak İster Misiniz?
Anlık Bildirim İçin: İşin Olsa Mobil Uygulamamızı İndirin (Android - iOS)

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 21:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
BuraK
BuraK - 4 yıl Önce

Askerlik şartını

Okan Timur
Okan Timur - 4 yıl Önce

Ulan varya ilk okul die heyecanliydik liseye çektiler şu bekçilerin tipine bak mk anca oyle mallari yaparlar ..

Mert
Mert - 4 yıl Önce

Trabzon neden az alım yapıyor. En az 250 kişilik alım olmalı

Mert
Mert - 4 yıl Önce

Boy oranı 1.65'e düşülmeli

Heal etmem
Heal etmem - 4 yıl Önce

Ey hukumet size hakkimi helal etmiyorum. Niye yaş 35 değil. Yaşasin mahkemeyi kübra. Bakalim orda nasil hesap verecek siniz. Vesselam

mahsun
mahsun - 4 yıl Önce

boy şartı esnetilmeli 1,65 olmalı