Halkbank Bin 300 (1.300) Banka Memuru Alımı Yapacak! Alımlar Ne Zaman Yapılacak?

Türkiye Halk Bankası tarafından geçtiğimiz hafta yapılan açıklama ile 2018 yılında ilk etap olarak bin 300 (1.300) banka memuru alımı yapılacağı duyuruldu. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

Halkbank Bin 300 (1.300) Banka Memuru Alımı Yapacak! Alımlar Ne Zaman Yapılacak?

Ülkemizin en önemli kamu bankaları arasında yer alan ve müşteri potansiyelini her geçen sene artırmakta olan Türkiye Halk Bankası büyüme oranını bir hayli artırdığı gibi yeni şube açılışlarını gerçekleştirmekte ve Türkiye'nin her bölgesinde hizmet vermektedir.

İhtiyaç halinde çok sayıda banka memuru alımı gerçekleştirmekte olan Halkbank bu sene de banka memuru alacaktır. Alımlar ne zaman yapılacak derken Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan tarafından müjdeli bir haber geldi ve bin 300 banka memuru alımı yapılacağı belirtildi. Peki detaylar nedir?

EN AZ BİN 300 MEMUR ALINACAK!

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan tarafından kamuoyuna yapılan açıklama da Halkbank bu sene ilk etap olarak bin 300 banka memuru alımı yapılacağı belirtildi. Yani en az bin 300 kişilik alımın yapılması beklenmekte olup 2018 yılında bu sayı daha da artırılabilir. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Halkbank bin 300 (1.300) banka memuru alımı yapacaktır. Peki alımlar ne zaman yapılacak? Şu an için alımların ne zaman yapılacağına yönelik her hangi bir bilgi yok ancak önümüzdeki süreçte Halkbank tarafından yeni bir duyuru yapılması ve banka memuru alımı ilanının yayımlanması beklenmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 5 yıl Önce

Milletin gözünü boyuyorlar işte .iş var aş var ama iş aramaya kalkınca hep yok ve çevremiz de hep işsiz dolu.millet aç ve yoksul aslında da ama herkes sağdece benim durum kötü sanıyor gerçekler böyle değil tabi ,kimse utancından açık vermek istemiyor.yksa sormazlar mı adama her taraf işçi alıyor da sen ağlıyorsun yokluk çekiyorum diye .Herkesin işi ve derdi politika olmuş artık.

Aksak Rekabet
Aksak Rekabet - 5 yıl Önce

Yeni bir alım değil bu yanlış haber yapmayın Osman Arslan'ın bahsettiği alım 10.12.2017 de sınavı yapılan ve hala mülakat süreci süren 1000 servis 300 uzman müfettiş alımı

Yusuf tiknaz
Yusuf tiknaz - 5 yıl Önce

İş başvuru çalışma saati maaş servis yemek durumları mevcutmu durumları