Gül Açıkladı: Yıl İçerisinde Mübaşir Kadrosu İçinde İlan Yayımlanacak!

:Adalet Bakanı Abdülhamit Gül tarafından verilen bilgiler neticesinde tam tarih verilmese de mübaşir alımlarının da yapılacağı bildirildi.

Gül Açıkladı: Yıl İçerisinde Mübaşir Kadrosu İçinde İlan Yayımlanacak!

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, önceki günlerde verdiği bilgiler doğrultusunda bu yıl içerisinde alınacak personel sayısını açıklamasının yanı sıra hangi kadrolar için de alımları yapılacağını bildirdi. Bu kapsamda toplamda 11 bin 78 personel alımının yıl içerisinde yapılacağını belirtti. İşte detaylar...

YIL İÇERİSİNDE MÜBAŞİR ALIMLARI YAPILACAK!

dalet Bakanı Abdülhamit Gül, yıl içerisinde 11 bin 78 personel alımının yapılacağını adaylar ile paylaştı. Alınacak kadroları da bildiren Bakan, mübaşir alımlarının da olacağını sosyal medya hesabı üzerinden adaylar ile paylaştı.

MÜBAŞİR KADROSUNA KAÇ ALIM YAPILACAK BİLİNMİYOR!

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül tarafından mübaşir alımlarının yıl içerisinde yapılacağı müjdesi geldi ancak mübaşir kadrosu için kaç kontenjan ayrıldığı gibi bilgiler verilmedi. Toplam alınacak personel sayısına ilişkin bilgileri aktaran Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, alım tarihine ilişkin bilgiler de vermedi.

ALIMLAR YIL İÇERİSİNDE YAPILACAK

Bakan Gül, alımların yıl içerisinde sağlanacağını ve mübaşir kadrosunun yanı sıra infaz ve koruma memuru, destek personeli, zabıt katibi ve icra memuru gibi kadrolar içinde alımların yapılacağını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2019, 10:16
YORUM EKLE