Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının En Az 3 Bin 500 Memur Alması Bekleniyor!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı (GTHB)'nin 2018 yılında farklı mezuniyet ve pozisyonlar için en az 3 bin 500 memur alımı yapması bekleniyor.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının En Az 3 Bin 500 Memur Alması Bekleniyor!

Ülkemizin en çok konuşulan bakanlıkları arasında yer almakta olan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı aralıklarla açıktan atama ve merkezi atama ile memur alımları gerçekleştiriyor fakat birkaç senedir adaylara bir türlü müjdeli haberler verilmiş değil.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın bilindiği üzere 2017 yılı bitmeden 2018 yılında ortalama 3 bin 500 kişilik memur alımı yapmasının beklendiği duyurulmuştu. Ancak konu hakkında halen resmi bir duyuru gelmedi. Peki 2018 yılında kaç kişilik memur alınacak.

BAKAN MÜJDE VERMEK İSTİYOR

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba tarafından yapılan personel alımı, memur alımı duyurusunda kamuoyuna müjde vermek istediğini duyurmuştu yani rakamlar halinde henüz bir detay yok fakat 2017 yılı bitmeden yapılan açıklamalara göre 2018 yılında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının en az 3 bin 500 memur alımı yapması beklenmekteydi.

ALIMLAR HANGİ KADROLARA OLACAK?

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı uzun bir süredir toplu çok sayıda memur alımı gerçekleştirmediği için kadrolar da doluluk oranı giderek artıyor. Buna göre tekniker, teknisyen, mühendis, şoför, hizmetli vb. gibi kadrolar için çok sayıda memur alımı yapılmasını isteyen adaylar mevcuttur .Sizlerde hangi kadrolara alımın yapılmasını istiyorsanız aşağı bölümden yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

Memur İlanı Yayımlandığından Haberdar Olmak İster Misin?
Facebook Sayfamızı Buradan Takip Edebilirsiniz
Anlık Bildirim: Mobil Uygulamamızı Buradan İndirebilirsiniz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mekek
Mekek - 3 yıl Önce

Allah rızası için organik tarım mezunlarınada iş verin artık.

hatice
hatice - 3 yıl Önce

Gıda teknikleri alımı da olsun artık

ziraatçi annesi
ziraatçi annesi - 3 yıl Önce

Ziraat Fakültelerinin en zor bölümü aynı zamanda mevzun olununca en çok işsizlik çeken bölümü Tarım Makinaları.. Bu çocuklar mevzun olabilmek için ayrı çaba harcıyor, iş bulabilmek için ayrı çaba.. velevki mevzun oldular devlette zaten imkansız gibi bişey memuriyet te özelde de çok zor. İhtiyaç yoksa bundan sonrada olmayacaksa lütfen rica ediyorum kaldırın bu bölümü,Makina Mühendisliklerinden alım yapılsın. Çocuklarda üniversiteden bir bölüm kazandık diye aileleri de çocuğumuz mühendis olacak diye sevinmesinler..

Kübra
Kübra - 3 yıl Önce

Veteriner teknikeri alımı olsn

Ayşenur koyuncu
Ayşenur koyuncu - 3 yıl Önce

Gıda teknikeri olsun...

Melis Kaya
Melis Kaya - 3 yıl Önce

Gıda mühendisii

Aslan
Aslan - 3 yıl Önce

Laboratuvar teknolojisi yapsın artık bir on kişi yazık bu bölümde 10 binlerce insan bekliyor

Sema
Sema - 3 yıl Önce

Gıda teknikeri