Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı GTHB Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı GTHB memur alımı, kamu personeli alımı ne zaman yapılacak, tarih resmi olarak duyurulmadı mı?

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı GTHB Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Ülkemizde binlerce adayın en yoğun rağbet gösterdiği kamu kurumlarından bir tanesi şüphesiz ki Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı GTHB'dir. Öyle ki İçişleri Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ilanlarını kamuoyuna duyurdu ancak bir türlü Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı GTHB'den sonuç alınamadı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı GTHB alımları için adaylar sürekli ilan bekliyor çünkü mezunlar arasında yığılmalar oluşmaya başladı ve adaylar biran önce atamaların yapılmasını talep ediyor. Peki atamalar neden yapılmadı, tarih resmi olarak duyuruldu mu?

BAKAN HANGİ KONULARI AÇIKLAMIŞTI

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba tarafından yapılan açıklama da kurumlarının personele ihtiyacı olduğunu ancak personel alımı yapmanın tamamen kendi ellerinde olmadığı görüşmelerin yapıldığı ve talimatların hükümet tarafından geldiğini açıklamıştı. Yani Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba resmi olarak personel alımının hangi tarihte yapılacağını açıklamamıştı ancak bir süre kamuoyuna Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 3 bin 500 memur alımı yapacağı haberleri dolaşmıştı. Umut ediyoruz ki en kısa süre içerisinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 3 bin 500 (3500) memur alımı ilanı kamuoyuna duyurulur.

İlan Yayımlandığında Bildirim Almak İster Misiniz?
Anlık Bildirim: İşin Olsa Mobiil Uygulamasını İndirin (Android - iOS)

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2018, 23:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hilal özge gündogdu
Hilal özge gündogdu - 4 yıl Önce

Gida Mühendisliğinde 2018 kpss ile atama yaparsa bakanımız çok seviniriz. Köşk AYDIN

Ziraatciyizz
Ziraatciyizz - 4 yıl Önce

Atama yapmayan tek bakanlik Mağdur etti bizleri

Ziraat mühendisi
Ziraat mühendisi - 4 yıl Önce

2016 puanıyla alım olsun artık. Daha nekadar beklicez

sistemhatası
sistemhatası - 4 yıl Önce

ne 3500 ü 10551 olacak 21 branslı zm gıda veteriner su ürünleri teknikerler 3500 olursa bölüm bası 300 falan düşer herhalde ülke bu sayıyla kurtulacaksa 3500 olsun

Ziraatciyiz
Ziraatciyiz - 4 yıl Önce

Atama yapmayan tek bakanlik Mağdur etti bizleri

Dereceli Mühendis
Dereceli Mühendis - 4 yıl Önce

Son damla umudum vardı, onu da 2016 KPSS puanıyla atanacak mıyım yoksa atanmayacak mıyım diye diye tükettim. Bitirdin bizi Fakıbaba.

Hrn
Hrn - 4 yıl Önce

Desteğiniz için teşekkürler ... sizlerin desteği ile mutlu sonuca ulaşacağız

Atanamayan Üvey Evlat Gıda Mühendisleri
Atanamayan Üvey Evlat Gıda Mühendisleri - 4 yıl Önce

Alıyoruz alacağız deyip milleti kandırdınız 2016 kpss puanımızda bitti bu kadar duyarsız olunmazki heryere alım yapılırken bütçe varda bize mi yok suriyelilere var bütçe bize yok TAMAM