Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı GTHB Memur Alımı Kamu Personeli Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı GTHB'nin memur alımı, kamu personeli alımı ne zaman yapılacak? Net olarak tarih duyurusu yapıldı mı?

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı GTHB Memur Alımı Kamu Personeli Alımı Ne Zaman Yapılacak?

2018 yılına girilmesi ile birlikte çok sayıda bakanlık memur ve personel alımı gerçekleştirdi. Elbette tüm bakanlıklar alımlarını gerçekleştirmedi. Şu ana kadar bazı bakanlıklar atamalarını tamamladı, bazı bakanlıklar ne kadar memur alımı yapacaklarını duyurdu ancak bazı bakanlıklar halen duyuru yayımlamadı. Duyuru yayımlamayan ancak en çok duyurusu yapılması beklenen bakanlıklardan bir tanesi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığıdır.

Ülkemizde çok sayıda Ziraat Fakültesi, Veterinerlik Fakültesi ve yine hayvanlar ya da tarım ile ilgili iki yıllık bölümleri bitiren binlerce aday Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından memur alımı ilanı bekliyor. Ancak halen konu hakkında her hangi bir ilan yayımlanmadı.

MEMUR ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının duyuruları her gün binlerce atama bekleyen kişi tarafından takip ediliyor. Bu sene yapılan duyuru da ihtiyacın tespit edileceği ve ona göre memur alımı yapılacağına yönelik duyurular vardı fakat halen resmi olarak kaç kişilik memur alınacak, alım yapılacaksa ne zaman alım yapılacak duyurulmadı.

İşin Olsa ekibimize de sık sık Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından atama bekleyen adaylar yorumlar atarak sesleri olmamızı talep etmektedir. Bizlerde değerli okurlarımızın sesleri olmak için konuyu gündeme taşımaya devam ediyoruz. Fakat halen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının kaç kişilik memur alımı kamu personeli alımı yapacağı bilinmiyor. En kısa süre içerisinde kamuoyuna atamalar ile ilişkin Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından duyuru bekleniyor. İlan yayımlandığında sizleri konu hakkında bilgilendireceğiz.

İLAN YAYIMLANDIĞINDAN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Anlık Bildirim: Mobil Uygulamamızı İndirin

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 23:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tekniker
Tekniker - 4 yıl Önce

Fakibaba teknikerlerin hali ne olacak?

hatice
hatice - 4 yıl Önce

Alım yapılsın artık seçime çok az kaldı lütfen ya

hatice
hatice - 4 yıl Önce

Nasıl bir bakanlık ya ondan ona atılıyor 2 yıldır bekliyoruz seçimden önce alınsın yoksa çok oy kaybedilecek

Ziraatci
Ziraatci - 4 yıl Önce

2016 puanıyla alım olsun artık

Ziraatciyizz
Ziraatciyizz - 4 yıl Önce

Kaç aydır atama yapılmadı 2016 Puanlarımız yanmadan atama yapılmalı. İşinolsaya teşekkürler

Byziraat
Byziraat - 4 yıl Önce

2016 puanıyla atanmak istiyoruz.Aylardir bekledik Bi açıklama gelmeli artık.isinolsaya teşekkürler.

İşimizTarim
İşimizTarim - 4 yıl Önce

2016 puanıyla atama yapılmali iki yıldır bekliyoruz. Her sabah alım olacak mı die haberlere bakıyoruz.Bi açıklama yapılmalı herkes umutlu. Umutsuzluga yer yok.

Kemal
Kemal - 4 yıl Önce

Son 5 yıldır laboratuvar teknoloji alımı neredeyse yapılmadı yazık onbinlerce laboratuvar teknoloji mezunu umutla bekliyor