Gençlik ve Spor Bakanlığının 3 Bin Memur Alımı İlanı Bekleniyor!

Gençlik ve Spor Bakanlığı 3 bin memur alımı yapacak. Buna göre çok sayıda aday ilgili ilanın kamuoyuna duyurulmasını beklemeye başladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığının 3 Bin Memur Alımı İlanı Bekleniyor!

Ülkemizin önde gelen kurumları arasında yer alan ve son birkaç senedir ciddi atamalar ile karşımıza çıkmakta olan Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından bu sene BESYO mezunlarına müjdeli bir haber verildi ve müjdeyi Bakan resmi sosyal medya hesabı aracılığı ile kamuoyuna duyurmuştu.

Bakan tarafından yapılan açıklama ile BESYO mezunları arasından bu sene toplam 3 bin memur alımı yapılacağı müjdesi verilmişti. Buna göre adaylar şimdi ilanın kamuoyuna yayımlanmasını bekleniyor. İlanın yayımlanması ve başvuruların başlaması ile Gençlik ve Spor Bakanlığı toplam 3 bin BESYO mezunu ataması yapacak. Peki alım ilanı ne zaman yayımlanacak?

ATAMA KILAVUZU BEKLENİYOR!

Gençlik ve Spor Bakanlığı cephesinden yapılan açıklama ile 3 bin kişilik BESYO mezunu ataması yapılacağı öğrenildi ancak ilan halen yayımlanmadı. Adaylar atama kılavuzunun yayımlanmasını bekliyor fakat henüz ilanın ne zaman yayımlanacağına dair resmi bir bilgi verilmedi yani alımların ne zaman yapılacağı bilinmiyor.

Peki alımlar bir ilan ile mi gerçekleştirilecek yoksa parça parça mı yapılacak. Bu konu hakkında her hangi bir bilgi yok ancak eski BESYO mezunları için üniversiteler kapanmadan bir ilan yayımlanabilir ve yeni mezunlarında iş bulabilmesi için sene sonuna doğru ikinci bir ilan daha yayımlanabilir ve toplam 3 bin kişilik alım gerçekleştirilebilri ancak henüz resmi bir duyuru gelmedi. 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE