Gelir Uzman Yardımcısı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda 1000 Gelir Uzman Yardımcısı alımı başvuru sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. Peki duyurunun detaylarında neler var? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Gelir Uzman Yardımcısı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Gelir İdaresi Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 1000 Gelir Uzman Yardımcısı alımı başvuru sonuçlarının açıklandığı adaylara duyuruldu. Bunun yanında ise sınava katılacak olan adaylara sınav yerleri ile ilgili bilgilerde paylaşıldı. Peki Gelir Uzman Yardımcısı sınavı ne zaman yapılacak? Yayımlanan duyurunun detaylarında hangi önemli ifadeler var?

İŞTE DETAYLAR

Gelir İdaresi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruda Gelir Uzman Yardımcısı alımı sınavının 18 Ağustos tarihinde yapılacağı, sınavın saat 10.00'da başlayacağı ancak adayların saat 09.00'da bina girişinde hazır halde olmaları gerektiği açıklandı. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan duyurunun detaylarında ise şu ifadeler yer aldı: Sınavın 18 Ağustos cumartesi günü saat 10..0'da başlayacağı, adayların güvenlik kontrollerinden geçirilerek binaya alınacağı, bu yüzden adayların saat 09.00'da bina girişinde hazır halde olmaları gerektiği, adayların sınav giriş belgelerine //sinav.gib.gov.tr adresinden ulaşabileceği, adaylar sınava giriş yapabilmek için sınav giriş belgeleri ile T.C. kimlik numarası ile fotoğrafı bulunan Nüfus Cüzdanı, sürücü belgesi veya kullanım süresi dolmamış olan pasaport belgelerinden en az birini yanında bulundurmaları gerekiyor, adaylar çanta, telefon, fotoğraf makinesi, çağrı cihazı, telsiz, hesap makinesi, saat işlevi dışında başka fonksiyonu olan saatlerle ve benzeri araçlarla sınava girmesinin yasak olduğu ve bu cihazların yanında olduğu tespit edilen kişilerin tutanakla sınavının geçersiz sayılacağı açıklandı.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
OSMAN ERGUN
OSMAN ERGUN - 2 yıl Önce

BEN 6 AY ONCE BASVURDUM DAHA CIKMADI BANA