Gelir İdaresi Başkanlığı 2000 Memur Alımı Sonuçlarını Duyurdu!

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yapılmış duyuruya göre Sonuçlar açıklandı. Nisan ayında başvuruları yapılan ve sınava giren adaylar için sonuçlar açıklandı!

Gelir İdaresi Başkanlığı 2000 Memur Alımı Sonuçlarını Duyurdu!

Gelir İdaresi Başkanlığı 2 bin memur personel alımı sonuçları açıklandı. Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan duyuruya göre 2000 gelir uzman Yardımcısı sınav sonuçları açıklandı. Başvuruları Nisan ayında alınan adaylar, 14 Mayıs 2017 Pazar Günü saat 10:00 da sınava katıldılar. Yazılı sınavda başarılı olanlar ise, 18 Eylül 2017 tarihi ile 06 Ekim 2017 tarihlerinde sözlü sınava katıldılar. Bunun üzerine Gelir İdaresi Başkanlığı sınav sonuçlarını açıkladı.

Başvurular Türkiye genelinde bir çok ilde alındı ve başvuru şartları arasında, 2016 Yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP35 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartı ve 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak şartları ve 01 Ocak 1982 tarihini sonrası doğumlu olmak şartları yer alıyordu. 

Yazılı sınavların ve sözlü sınavların ardından sonuçları bekleyen adaylar için bir duyuru yapıldı ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı 2000 Gelir Uzman Yardımcısı alım sonuçlarını açıkladı. Adaylar Buraya Tıklayarak başvuru yapılan illere göre isim listesine ulaşabilirler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE