En Az İlköğretim Mezunu Jandarma Özel Harekat (JÖH) Alınacak Mı?

Jandarma Genel Komutanlığı en az ilköğretim mezunu Jandarma Özel Harekat (JÖH) alımı yapacak mı?

En Az İlköğretim Mezunu Jandarma Özel Harekat (JÖH) Alınacak Mı?

Ülkemizin iç güvenliği konusunda başarılı operasyonlara imza atan ve her geçen gün yeni haberlere konu olan Jandarma Genel Komutanlığı açık askeri pozisyonları için personel alımı gerçekleştirmektedir. Bilindiği üzere Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş ve uzman çavuş alımlarında çıkarılan Kanun Hükmünde Kararnameler ile artık en az ilköğretim mezunu lojistik branşlı askeri personel alımı yapmaktadır.

Peki Jandarma Genel Komutanlığı en az ilköğretim mezunu Jandarma Özel Harekat (JÖH) alınacak mı? İşin Olsa ekibimize çok sayıda soru gelmesi ve bu konunun en çok merak edilen bilgiler arasında yer aldığı için bu özel içerik üretilmiştir.

İLKÖĞRETİM MEZUNU JÖH ALINACAK MI?

Bazı kamu haber siteleri en az ilköğretim mezunu Jandarma Özel Harekat (JÖH) alımı yapıldığını iddia etmektedir ancak sitelerin politikalarında sorunlar olduğu için adaylara yanlış bilgiler vermektedir. Şu ana kadar en az ilköğretim mezunu JÖH alımı yapılmamıştır. Bu yüzden en doğru bilgi için sizlere İşin Olsa sitemizi takip etmenizi önermekteyiz.

Jandarma Genel Komutanlığı JÖH alımların da en az lise mezunu şartını aramaktadır. Yani en az ilköğretim mezunu adaylar şu an içni sadece lojistik branşlı sınıflara ya da , sözleşmeli er ile sözleşmeli erbaş kadrolarına müracaat edebilmektedir.

TÜM ASKERİ İLANLAR BURADA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep
Zeynep - 3 yıl Önce

Lütfen önlisans bayan alımı da yapılsın 25 yaşındayım ve gün bir mucize olsun diye bekliyorum.içim yanıp duruyor KPSS puanım 64 isterki hiç maaş vermeyin lütfen bu kutsal göreve beni de alın hayatta tek istediğim bu

Samet
Samet - 3 yıl Önce

Intibakta birakanlarida alın lutfen

Samet
Samet - 3 yıl Önce

Intibakta birakanlarida alın lutfen

Emre
Emre - 3 yıl Önce

2017/2 kontenjan dışi kalanlara bi haber alabilirmiyiz

Serkan
Serkan - 3 yıl Önce

Zeynep. Hanıma helal olsun maas sız gonullı gırmek ıstıyo ama bayan ıcın assuby daha ıyı uzaman da bayan gormedım bızım sınvlarda bıran once. Acıklnansın 2017,9 bır ayı gectı. Acıklnamadı

Bekir tunckanat
Bekir tunckanat - 3 yıl Önce

Yaş sınırının kaldırılması gerek biz buradan için ölürüz ama yaşa takılıyorum tek isteğim o kutsal ünüformayı giymek