EGM 10 Bin 700 Polis Özel Harekat PÖH Alımı İlanı Bekleniyor! Ne Zaman Alım Yapılacak?

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü EGM'nin bu sene 10 bin 700 Polis Özel Harekat PÖH alımı yapması bekleniyor. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

EGM 10 Bin 700 Polis Özel Harekat PÖH Alımı İlanı Bekleniyor! Ne Zaman Alım Yapılacak?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görevlerini sürdürmekte olan Emniyet Genel Müdürlüğü her sene Polis Akademisi Başkanlığı aracılığı ile on binlerce polis alımı gerçekleştirmektedir. Buna göre geçtiğimiz aylarda EGM tarafından yayımlanan performans programı İşin Olsa ekibi tarafından incelenmesi ile 10 bin 703 kişilik PÖH alımının bu sene içerisinde planlandığı görülmüştür.

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü EGM 10 bin 700 Polis Özel Harekat PÖH alımı ne zaman yapılacak? İşin Olsa ekibi olarak bizler ve adaylar ilanın yayımlanmasını bekliyor. Peki tarihler belli oldu mu? Tüm detayları sizler için açıklıyoruz.

PÖH ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü EGM 10 bin 700 Polis Özel Harekat PÖH alımı ne zaman yapılacak? Buna göre alımların 23. dönem POMEM kapsamında yapılabileceği beklenmektedir. Eğer PÖH alımı 23. dönem POMEM kapsamında yapılırsa bu alım ilanının Temmuz ya da Ağustos ayı içerisinde yapılması ön görülmektedir.

Alım ilanı yayımlandığında askerlik şartının aranmaması, KPSS şartının olmaması ve yoğun başvurunun olması için lise mezunlarına da kadronun verilmesi beklenmektedir. 23. dönem POMEM alım ilanı yayımlanırsa İşin Olsa ekibi olarak tüm detayları sizlere aktaracağız. Şu an için 23. dönem POMEM'in PÖH sınıfı için yapılacağı net değil ancak büyük ihtimal ile PÖH alımının yapılması bekleniyor.

PÖH MAAŞI NE KADAR?

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2018, 20:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
YİGİT
YİGİT - 4 yıl Önce

EN AZ LİSE MEZUNU KPSS ŞARTSIZ POLİS ÖZEL HAREKAT ALIMİ OLMASINİ TALEP EDİYORUM LÜTFEN SESİMİZİ DUYURUN ALLAH RIZASI İÇİN

Ömer
Ömer - 4 yıl Önce

En az lise ve kpss şartsız alım bekliyoruz sayın devlet büyüklerinin bu duruma bir el atmalarını istiyoruz yaş sınırı 30a çıkarılsın

ibrahim
ibrahim - 4 yıl Önce

Ülkemizde, iç ve dış gündemin sıcak olduğu bu dönemde binlerce PÖH sevdalısı yeni alımı beklemekte (pöh gönüllülük işidir!) yoğun olarak beklenenler; YAŞ şartının esnetilmesi(29-30), KPSS şartı ve askerlik şartı olmamasıdır.
Umarım bu yoğun talepler dikkate alınır da gönüllü olan bunca vatanseverin pöh rüyaları gerçek olur.

Gülmez
Gülmez - 4 yıl Önce

Yaş sınırı 35 olmasını istiyoruz yetkililerden bu konu ile bir çalışma yapmalarını istiyoruz önümü acmalarının istiyoruz

Alperen
Alperen - 4 yıl Önce

İNŞALLAH LİSE MEZUNUDA OLUR VE ASKERLİK ŞARTI İSTEMEZLER

Hülya
Hülya - 4 yıl Önce

Bi sevindirici haber bekliyrum aylardır kpss sartsız lise mevzunu bayan alımı

Tuğçe
Tuğçe - 4 yıl Önce

KPSS olmasın

Gulmez
Gulmez - 4 yıl Önce

Yaş sınırın 35 olmasını istiyoruz siz devlet büyüklerimiz den bu konu ile bir çalışma yapmaları istiyoruz