DSİ Türkiye Geneli 98 Personel Alacak

Devlet Su İşleri personel alımı gerçekleştiriyor. Devlet Su İşleri bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere çeşitli pozisyonlarda Tüm Türkiye Genelinde Toplamda 98 adet Personel alacak. Sizde Devlet Su İşleri ailesine katılmak için haberimizin devamında verilmiş olan bilgileri inceleyebilirsiniz.

DSİ Türkiye Geneli 98 Personel Alacak
DSİ Türkiye Geneli 98 Personel Alacak
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü yapmış olduğu duyuruya göre personel alımı gerçekleştirecek. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan boş kadroları tamamlamak adına tüm Türkiye Genelinde mühendislik pozisyonunda yoplamda 98 adet personel alacak. Alınacak olan personellern KPSS P3 Puan türünden puan aranacaktır. Alınacak olan personellere Giriş sınavı neticesinde Sözlü ve Yazılı olmak üzere 2 aşamadan oluşan sınava tabii tutulacaktır.Alınacak olan 98 adet personellerin kadro dağılımı ve aranan şartlar şöyledir;
KADROLAR;
 - Elektrik Mühendisliği, Elektrik - Elektronik Mühendisliğine 4 adet,
 - Harita Mühendisliği veya Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği veya Geomatik Mühendisliğine 19 adet,
 - Jeoloji Mühendisliği veya Hidrojeoloji Mühendisliğine 7 adet,
 -Çevre Mühendisliğine 2 adet
 -Maden Mühendisliğine 1 adet,
 - Ziraat Mühendisliği veya Biyosistem Mühendisliğine 7 adet,
 -Meteoroloji Mühendisliğine 1 adet
 - İnşaat Mühendisliğine 45 adet
Olmak üzere toplamda 98 adet Personel alınacaktır. Alınacak olan personeller farklı şehirlerde alınacak olup tam ayrıntılı kadro dağılıma ilanın tam metninden ulaşabilirsiniz.
GENEL ŞARTLAR:
     - 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. maddesinde yer alan şartları taşıyan adaylar,
     - 2014 yılında ÖSYM tarafından Düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 ve üzeri puan almış olan adaylar,
     - Türkiyenin her yerinde görevini yapmasına engel olabilecek engeli olmayan adaylar,
BAŞVURULAR:
 Başvuruda bulunacak olan adaylar, 30 Kasım 2015 tarihi itibari ile 06 Aralık 2015 tarihleri arasında gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular,elektronik ortamda //personelalimi.dsi.gov.tr adresinde yer alan Devlet Su İşleri Sınav Başvuru Formu’ nun doldurulması suretiyle yapılacaktır. Sözlü-uygulamalı sınava girmeye hak kazanan adaylar başvuru formunu imzalı olarak Genel Müdürlüğe göndereceklerinden bir çıktı alınması zorunludur.
İlanın Tam Metni için Buraya Tıklayınız.
 
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 22:42

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE