DSİ 995 Memur Alımı Yapacak! Tüm Pozisyonlar Duyuruldu

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 995 memur alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için memur alımı yapılacak?

DSİ 995 Memur Alımı Yapacak! Tüm Pozisyonlar Duyuruldu

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 995 memur alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için memur alımı yapılacak?

Ülkemizin en önemli kamu kurumları arasında yer almakta olan Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü aralıklarla hem merkezi atama hemde açıktan atama yöntemi ile memur ve personel alımı gerçekleştirmekte olup geçtiğimiz haftalarda yapılan duyurular ile toplam 995 kişilik memur alımı yapılacağı belirtilmişti.

Buna göre ilanın ne zaman yayımlanacağına yönelik duyuruların yapılması beklenirken 995 memur alımı hakkında pozisyonların duyurusu yapıldı. Buna göre İşin Olsa ekibi olarak ulaştığımız verileri sizlerle paylaşıyoruz. Peki DSİ hangi pozisyonlar için 995 memur alımı yapacak ve detaylar nedir?

ALINACAK POZİSYONLAR NEDİR?

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 995 memur alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için alımlar yapılacak? Buna göre Taşra teşkilatına ihdas edilen kadro sayısı; 48 kişi Şube Müdürü, 48 kişi Tekniker, 48 kişi Teknisyen, 592 kişi Mühendis, Merkez teşkilatına ihdas edilen kadro sayısı; 30 kişi Memur, 28 kişi VHKİ ve Bilgisayar İşletmeni, 30 kişi Mühendis, 64 kişi Teknisyen, 28 kişi Şube Müdürü ve Şef, 20 kişi Müfettiş ve Müfettiş Yardımcısı ve 6 kişi Avukat olmak üzere toplam 995 kişilik atama yapılacaktır.

İLAN NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü yukarıda verilmiş olan pozisyonlar için toplam 995 kişilik memur alımı yapacaktır. Peki ilan ne zaman yayımlanacak? Buna göre atamanın ne zaman yapılacağına yönelik her hangi bir duyuru bulunmamakta olup yakın zamanda konu hakkında kamuoyuna duyuru yapılaması ve ilanın yayımlanması beklenmektedir. İlan yayımlandığında İşin Olsa ekibi olarak sizleri konu hakkında bilgilendireceğiz.

İLAN YAYIMLANDIĞINDAN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Anlık Bildirim: Mobil Uygulamamızı İndirin
Sosyal Medyadan Bizi Takip Edin

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammet Sürmeli
Muhammet Sürmeli - 4 yıl Önce

Kardeşim biz önlisans 87 ile atanamadık hala bekliyoruz, sen lise 60 puana insin diyorsun, ilginç...

Zekeriya Arslan
Zekeriya Arslan @Muhammet Sürmeli - 4 yıl Önce

oha ya yazık günah gidilen dershaneye koyulan paraya yazık ya 87 nedir ya. Devletimiz bu konu hakkında keşke el atsa bende önlisans mezunuyum 2 yıl oldu gireli sınava hala tık yok. Geçmiş olsun kardelim

Muhendis
Muhendis - 4 yıl Önce

Yazıklar olsun inşaat müh ve mimara bu ülkede iş yok baksana 995 kadro var sadece 30 müh kadrosu var yazık vAllahi yazık

Ferhat
Ferhat - 4 yıl Önce

Ziraat teknisyeni alımı yapacak mı bilgisi olan

Şerife
Şerife - 4 yıl Önce

Yaş şartı 36 olsun 2016 KPSS puanı isteniyor yaşta 36 olsun

Mehmet
Mehmet - 4 yıl Önce

Puan 60 insin lise mevzunlari icin

Güleser
Güleser @Mehmet - 4 yıl Önce

Anlamadım abi ??

Yücel
Yücel - 4 yıl Önce

60 puanla neyi bekliyorsun acaba

ŞET
ŞET - 4 yıl Önce

Hadi hayırlısı

Ayşegül
Ayşegül - 4 yıl Önce

Muhammet bey ne guzel puaniniz var ne bolumu mezunusunuz