Cumhurbaşkanı Müjdeledi! 4 Bin ASDEP Memur Alımı Yapılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan müjdeyi duyurdu. 4 bin ASDEP memur, personel alımı yapılacağı belirtildi. Peki detaylar nedir?

Cumhurbaşkanı Müjdeledi! 4 Bin ASDEP Memur Alımı Yapılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin farklı bölgelerinde konuşmalar yaparak hem 24 Hazirandaki seçimler için seçmenler ile buluşuyor, hemde gündem başlıklarını değerlendirmeye devam ediyor. Kamuya atama ilanları şu aralar sık sık yayımlanmaya devam ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da atamalara ilişkin önemli bir duyuru yayımladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gündem başlıklarını değerlendirmeye devam ederken Aile Sosyal Destek Programları hakkında da bazı açıklamalar yaparak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde görev yapmak üzere toplam 3 bin ASDEP memur personelinin kadrolarına yerleştirildiğini duyurdu. Bu yerleşme açıklamasının ardından yeni atama müjdesi de verildi.

4 BİN ASDEP ALINACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Programla, hizmetlerin tüm ihtiyaç grupları için ulaşılabilir olması, sosyal hizmete ihtiyacı olan bireylerin öncelikle yaşadıkları ortamda kendilerine yeterli hale gelmesi, sosyal hizmet ve yardıma ihtiyaç duyan aileye yerinde, etkili ve yaygın bir hizmet sağlanacaktır." açıklamasını yaparak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde istihdam etmek üzere önümüzdeki dönemler içerisinde 4 bin ASDEP memur alımının daha yapılacağını belirtti. Alım tarihi hakkında henüz bir duyuru yok fakat yakın süreç içerisinde İl Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüklerinin ilanlar hazırlayarak kamuoyuna duyuru yapması bekleniyor. İşin Olsa ekibi olarak bizlerde ilanları sizler için takip etmeye devam ediyoruz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet güneş
mehmet güneş - 4 yıl Önce

sayın başbakanım bakin ben iş ariyorum erzurum karacoban ilçe yaşıyorum iş ariyorum iş bulamıyorum allah rizasi için yardimci olun ben akparti teşkilatı yim okadar insanlar hizmet etim iş bulamıyorum allah rizasi için yardimci olun tlf.

anonim
anonim - 4 yıl Önce

Hep alımlar aile sosyal hizmetler birimine alınıyor .Bu gıdamühendisleri ve ziraat mühendisleri gıda teknoloji öğretmenleri ne olacak bunlar açmı kalsın biraz gıda bakanlığı alım yapsa

nilgün
nilgün - 4 yıl Önce

yaş sınırı ve mezuniyet şartı olmazsa ne güzel olurdu inşaAllah banada bir yer olur

yaşasın kralımız  R.T.ERDOĞAN
yaşasın kralımız R.T.ERDOĞAN - 4 yıl Önce

HER TARAF DÜŞMAN İKEN KENDİNE DESTEK GEREKİRKEN BAŞKALARNA DESDEK VEREN KRALIMIZ TAYİP ERDOĞAN A, ALLAH YARDIMCIN OLSUN

nedime
nedime - 4 yıl Önce

ilanları veriyorlar ancak baş vuramıyoruz iş kur sitesine giriş yapamadık

Sosyolog
Sosyolog - 4 yıl Önce

Sosyolog alımlarında yaş sınırı var mı hocalarımm