Cumhurbaşkanı Kamuya Memur Alımı Hususunda Açıklama Yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuya memur alımı hususunda açıklama yaptı. Peki alımlara yönelik neler söylendi?

Cumhurbaşkanı Kamuya Memur Alımı Hususunda Açıklama Yaptı

Her sene Maliye Bakanlığının kamu kurumlarına vermiş olduğu bütçe izni dahilinde sözleşmeli ve kadrolu memur alımları gerçekleştirilmektedir. Bu sene uzun yıllardır atama yapmayan Bakanlıkların ve kamu kurumlarının memur ataması yapması on binlerce adayı sevindirirken yeni atamaların yapılması da adaylar tarafından talep edilmeye devam ediyor. Buna göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da kamuya memur atamalarına ilişkin yeni bir duyuru yayımlandı.

'ALIMLAR DEVAM EDİYOR...'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklama da memur alımlarının sürekli devam ettiği Sağlık Bakanlığının şu anda bir alım yaptığı, Milli Eğitim Bakanlığının da buna benzer çok kısa sürede yeni bir alım yapılacağı vurgulandı. Bilindiği üzere Milli Eğitim Bakanlığı da dün resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden duyuru yayımlayarak öğretmen ataması başvurularının Ocak ayı içerisinde başlayacağı vurgusuna dikkat çekilmişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan memur atamalarının sürekli olarak devam ettiğini vurguladı buna göre kamu kurum ve kuruluşları ilanlarını hazırlayarak DPB aracılığı ile kamuoyuna duyurmakta olup İşin Olsa ekibi olarak bizlerde siz değerli takipçilerimiz için ilanları takip etmekte ve yayımlamaktayız. Memur alımlarını takip etmek için lütfen aşğaıdaki linkleri takip ederek sosyal medya üzerinden de bizleri takip ediniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE