Cumhurbaşkanı Erdoğan Taşeron İşçilerin Sorunlarının Çözüleceği Tarihi Duyurdu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan taşeron işçilerin sorunlarının ne zaman çözüleceğine dair tarih açıklaması yaptı. Konu ne zaman görüşülecek, kadro ya da devlet güvencesi ne zaman verilecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Taşeron İşçilerin Sorunlarının Çözüleceği Tarihi Duyurdu!

Türkiye'nin dört bir yanında faaliyet göstermekte olan kurumlarda istihdam eden 720 bin civarı taşeron işçi bulunmaktadır. Bu işçiler mesleklerini ve kendilerini güvence altına almak için kadro istemektedir. Ne zaman kadro verilecek soruları artarak devam ederken sonunda konu hakkında Başbakan Binali Yıldırım ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu taşeron sorununun bu sene çözüleceğini müjdelemişti.

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama da taşeron işçilerin konusunun on güne kadar Türkiye Büyük Millet Meclisine ne zaman sunulacağını söylerken işçiler büyük bir merak ile müjdeli haberi bekliyordu konu hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklama yaptı.

CUMHURBAŞKANI DUYURDU!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklama da taşeron işçilerin probleminin çözüleceğini ve konunun bir haftaya kadar meclise getirileceğini söyledi.

Buna göre taşerona kadro konusunda müjde bekleyen adaylara önemli bir açıklama yapılmış oldu. Konunun en kısa süre içerisinde meclise taşınması ve milletvekillerinin görüşme yapması bekleniyor. Türkiye Büyük Millet Meclisinde konu detaylı olarak görüşülecek ve kadro mu verilecek yoksa sözleşme mi yapılacak sorusunun yanıtı ise en kısa süre içerisinde kamuoyuna duyurulacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
tc
tc - 3 yıl Önce

bizler ne olacaz sayın cumhurbaşkanım kpssye girip girip yaşımız gecenler bize iş yokmu biz bu ülkenin vatantaşı degilmiyiz

Muhendist
Muhendist - 3 yıl Önce

Erdoğan İslam lideridir kim ona uymazsa kafirdir dünya eğiliyor önünde görmüyorsunuz adam milli roketler trenler yaptı daha ne yapsın size çok bile bindörtüz milyon para alınuz eskiden 700 liradı 800 lira fazla para alıyorsunuz

Noktaa
Noktaa - 3 yıl Önce

İnsanlar görecekler, zamanlama güzel oldu tam ABD de davalar falan Allah çaresiz bırakır böyle yapacaklar mecburlar isterlerse yapmasınlar yani biz nasıl her gün erken uyanıp geç gidiyorsak onlarda bazı şeyleri düzeltmeli.Elbette yapmadıkları da oluyor belkide bu da o anlardan biri olacak bu vatandaşların platonik aşkı sürecektir..karşılıksız aşk..

Ghn
Ghn - 3 yıl Önce

Çıkıp ben öyle birşey demedim derse ilerde zaa :D