Cumhurbaşkanı Erdoğan KİT'lere Kadro Açıklaması Yaptı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan KİT'lere kadro hakkında açıklama yaptı. Peki KİT personelleri kadro alacak mı, detaylar nedir?

Cumhurbaşkanı Erdoğan KİT'lere Kadro Açıklaması Yaptı!

Ülkemizde görev yapmakta olan yüz binlerce taşeron işçiye bilindiği üzere taşeron yasası ile kadro verilecek. Buna göre taşerona kadro alacak olan işçiler taşeron başvurularını 11 Ocak 2018 tarihine kadar yaptı ve başvurular sona erdi. Buna göre gelen başvurular için incelemeler başlamış olup önümüzdeki haftalarda taşerona kadro açıklamalarının yapılması bekleniyor.

Yine bilindiği üzere taşeron işçiler kadro alacak fakat KİT personelleri için aynı durum söz konusu değil. KİT çalışanlarına müjdeli haber gelmedi ve kadro alamayacakları duyuruldu. Uzun süredir KİT çalışanları hükümetten taşerona kadro için müjde bekliyordu ve bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konu hakkında açıklama yaptı.

KİTLERE KADRO AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bugün önemli bir açıklama yapıldı ve yapılan açıklama da ''KİT'ler şu an hangi sistemde çalışıyorsa onlar da aynı sisteme dahil olacak'' ifadesi kullanıldı. Peki KİT'lere kadro hakkında açıklama yapılacak mı?

Bir süredir KİT çalışanlarına kadro verilmesi için çalışmaların sürdürleceğine yönelik iddialar ortaya atılmaya devam ediyor ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün KİT'ler şu an hangi sistemde çalışıyorsa onlar da aynı sisteme dahil olacak ifadelerini kullandı. Önümüzdeki günlerde yine KİT'lere kadro hakkında yeni açıklamaların yapılması bekleniyor.

DİĞER KAMU HABERLERİNİ BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2018, 14:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
SELMA
SELMA - 3 yıl Önce

ALLAH RAZI OLSUN CUMHURBASKANIM SİZ BİZİM YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRDÜNÜZ.

Ayten
Ayten - 3 yıl Önce

Oleyy yasa cumhurbaskanimiz bizi unutmadiniz)

Kit
Kit - 3 yıl Önce

Reis seni seviyoruz

Kit taşeron
Kit taşeron - 3 yıl Önce

Ne varsa reiste var Allah razı olsun...

Memet Hanifi
Memet Hanifi - 3 yıl Önce

Sonuç nedir tam olarak arkadaşlar.. Cumhurbaşkanımız açıklaması ile anlamamız gereken nedir? Kitler nasıl çalışıyor şuan..

Kaan
Kaan - 3 yıl Önce

Bizi yari yolda birakmayacaginizi biliyorduk sayin cumhurbaskanim adamsin

Fatma
Fatma - 3 yıl Önce

Yapmazsanız adam değilsiniz.!

ali
ali - 3 yıl Önce

bence sayın cumhur başkanı bu kitleri yanlış anlıyor arkadaşlar konuşmasını iyi analiz edin diyo ki mevcut çalıştıgı yerde aynı statüde çalışacaklar burda enteresan bir durum var bana öyle geliyor