Ceza ve Tevkifevleri 3258 İnfaz ve Koruma Memuru Alımı

Ceza ve Tevkifevleri memur personel alımı gerçekleştiriyor. Ceza ve Tevkifevleri bünyesinin memur personel ihtiyacını gidermek amaçlı 3 bin 258 kişilik kadro ile İnfaz ve Koruma Memuru alacak. Alım şartları ve başvuru bilgileri ilanımızın devamında yer almaktadır.

Ceza ve Tevkifevleri 3258 İnfaz ve Koruma Memuru Alımı
Ceza ve Tevkifevleri memur personel alımı gerçekleştiriyor. Ceza ve Tevkifevleri bünyesinin memur personel ihtiyacını gidermek amaçlı 3 bin 258 kişilik kadro ile İnfaz ve Koruma Memuru alacak. Alım şartları ve başvuru bilgileri ilanımızın devamında yer almaktadır.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki çalışan memur personel ihtiyacını karşılamak amaçlı toplamda 3 bin 258 kişilik kadro ile İnfaz ve Koruma memuru alacak. Alınacak adaylardan en az 70 Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmaktadır ve En az lise mezunu olmak zorundadırlar. 

Alınacak adaylardan Hangi şartlar aranmaktadır?
  • En az lise mezunu olan adaylar,
  • Lisans Mezunları için KPSS 2016, Önlisans ve Ortaöğretim Mezunları için ise 2014 KPSS en z 70 puan aranmaktadır,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmayan ve herhangi bir suçu olmayan adaylar,
  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan adaylar,
  • Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
  • 18 Yaşını doldurmuş olan adaylar,
  • Yapılacak Güvenlik Soruşturmasından olumlu sonuçlar alacak olan adaylar,
  • Yapılacak sınavın son başvuru tarihi olan 27 Eylül 2016 itibariyle 18 yaşını doldurmuş olmak, merkezi sınavın (KPSS- 2016 ve 2014) yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibariyle 30 yaşını bitirmemiş olmak,(Lisans mezunları 01 Ocak 1986, Önlisans ve Ortaöğretim mezunları 01 Ocak 1984 ve sonrası doğumlu olanlar sınava müracaat edebilecektir.)
  • Erkeklerde 170 cm., kadınlarda 160 cm.'den kısa boylu olmamak,
  • Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 13'ten fazla, 17'den az olmamak,
Başvurular nereye ve hangi zaman aralığında yapılacak?

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 19 Eylül 2016 tarihi ile 27 Eylül 2016 tarihleri arasında mesai saati bitimine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, apılacak olan sözlü sınav ve uygulamalı sınava, adalet komisyonu başkanlıklarından veya Bakanlık internet sitesinden temin edecekleri EK-1 başvuru formunu doldurup, öğrenim belgesi ve sınav sonuç belgesinin aslı veya bilgisayar çıktısı yada komisyon başkanlığınca onaylı örneği ile birlikte en son başvuru günü mesai bitimine kadar ilgili adalet komisyonu başkanlığına veya mahalli Cumhuriyet başsavcılıklarına başvuracaklardır. Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı ya da mahalli Cumhuriyet Başsavcılığı aracı kılınmaksızın doğrudan posta veya kargo ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2016, 19:23

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasemin
Yasemin - 4 yıl Önce

Dunya karar açık var.hala şartlar değişmedi
Bari yaş engelini kaldırsalar.yap bi sınav kendi kurumunca al memurunu. Niye 30 yaşından sonrakiler gardiyanlik yapamiyo mu. Sartlarin değişmesi dileğiyle. ..

firat
firat - 4 yıl Önce

Yas siniri yuzunden basvuru yapamiyoruz hocbir yere 30 olduk diye ölelim mi

filiz
filiz @firat - 4 yıl Önce

aynen yaş 30 geçtimi ölelim bune ya kafayı yedim iyice

Aysenur
Aysenur - 4 yıl Önce

Ben kpssden 68 aldim 2 puanla gidemiyorum bu nasil bir şans okadar elaman acigi var ve bu bosalanlar devlet hainlerinden bosaldi sartlar biraz hafiflese ve devletine sahip cikan insanlarda devlet islerinde calisabilse

ali
ali - 4 yıl Önce

Ön lisans mezunu ile Lisans mezunundan aynı puan istemek ne kadar saçma.Bilseydim hiç lisans mezunu olmazdım.Girerdim ön lisanstan 70 puanı havada alırdım.Sen çok yaşa devletimiz.

FATiH SARIKAYA
FATiH SARIKAYA - 4 yıl Önce

Evli iki çocuk babasıyım askeri ücretle çalışıyorum kirada oturuyorum. Diyarbakıra bağlı Ergani ilçesinde oturuyorum. Elazığlıyım herşeyin hayırlısı.

Fatih kaya
Fatih kaya - 4 yıl Önce

1979dogumlu ankarada ikamet etmekteyim keskin nisanci yakın koruma bonservis ine sahibim ağır vasıta tir şoförü yim 3 çocuğum var banada bünyenizde bir olanak sunarsaniz memnun olurum is makinaları taşımada ileri derecede deneyimliyim bende devletimin bünyesinde çalışmak istiyorum 05462345745 telden bana donus yaparsanız sevinirim

Hakan Çezik
Hakan Çezik - 4 yıl Önce

Özel güvenlik sertifika sı var ehliyeti var askerliğimi yaptım 22 yaşındayım Yaşam şartları aynı baba biyaliz bana dönerseniz sevinirim 0530 860 04 35

Kamil
Kamil - 4 yıl Önce

Hangi belgeler gerekiyor bas vurubicin birde hangi adrese yollayacaz yardimci olurmusunuz